Kezdőoldal » Utazás » Európa » Szlovákiában érhetnek attrocit...

Szlovákiában érhetnek attrocitások, ha magyarként túrázok?

Figyelt kérdés
az Északabbi részekre gondolok, ahol, már nincsenek magyarok

2017. júl. 23. 22:31
 1/7 anonim válasza:
100%
Én felvidéki magyar vagyok. Igazából turista helyeken kedvesebbek az emberek, esetleg szlovák turistákkal lehetne gond de nem hinném hogy tettlegességig fajulna a dolog esetleg fogsz pár "magyari" kijelentést hallani. Igen van pár szlovák aki a magyar szót a hülye/idióta helyett használja (nem poén ). De igazából nem kellfélni vannak normális szlovákok is természetesen. Esetleg megkérdezhetem hogy pontosabban hová szeretnél menni?
2017. júl. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm, Tátra, lengyel határ.
2017. júl. 23. 22:41
 3/7 anonim ***** válasza:
Voltam már párszor ott ahova mész, nulla negatív élmény, pedig bejártuk a Tátra lábánál lévő városokat is, nem csak a hegyet.
2017. júl. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Ooo,ott nagyon jól fogjátok érezni magatokat. Nem hinném hogy bármi negatív élményetek lenne :) Gyönyörű hely, Csorba tavat tudom ajánlani és ha lesz rá alkalmad egyszer télen is gyere vissza megnézni :) Kellemes utat és jó szórakozást! (Első voltam )
2017. júl. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
59%
Lengyel határnál nem jellemző, ott normális emberek laknak. Délebbre viszont sok a magyargyűlölő majom.
2017. júl. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Rengeteget jártam-keltem már Szlovákiában, talán 15 év alatt három beszólást kaptam, mind be volt båszva és egyedül volt, elnéző mosollyal nyugtáztam. A turisták pedig eleve inkább tekintenek sporttársnak, mint idegennek. Szóval nem fognak lerúgni a szakadékba.
2017. júl. 24. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 pptomi ***** válasza:
Sosem ért atrocitás, pedig bejártuk a Tamás-hegyi kilátótól a Csorba-tavon át Tátralomnicig , a lengyel oldalon Zakopanéig a környéket. A túrázók előre köszönnek mindenkinek aki szembe jön velük egy "Dobri"-val. A szállásokon is kedvesek voltak a házigazdák és a helybeliek is.
2017. júl. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!