Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Diákmunkára Debrecenben...

Diákmunkára Debrecenben lehetőségek?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok,debreceni gimnazista. Nyári alkalmi mukát keresnék, de minden szervezetnél elvárás a 18 éves kor betöltése. Nem tudtok ajánlani esetleg valamilyen debreceni munkát, amit én is végezhetnék? Előre is köszönöm a válaszokat!
2015. jún. 30. 11:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Meghirdette a kormány a "nyári diákmunka" programot, amelynek keretében a 16 és 25 év közötti diákoknak adna az önkormányzat illetve intézményei napi max. 6 órás munkát.

Ezt a Munkaügyi központ bonyolítja vagyis már nem így hivják, de mindegy. A Piac-Szent Anna utca sarkán lévő irodaházba menj be, és mondd, hogy regisztrálni szeretnéd Magad, mert jelentkezni szeretnél a nyári diákmunka programra.

Adóazonosító jel gondolom kell hozzá, de azt a NAV-nál percek alatt el lehet intézni, ha még nincs.


Csak sajnos úgy tudom, hogy pont Debrecenben nincs nagy igény az önkormányzat részéről a diákok iránt.

De próba szerencse.

2015. jún. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Első vagyok.


Kérdezd meg a szüleidet, hogy nincs-e ismerősük az önkormányzatnál vagy annak valamelyik intézményénél,azzal kellene beszélniük, hogy az adott intézmény nem tudna-e Téged fogadni. Így nagyobb esélyed lenne.


Az adott intézménynek a diákok foglalkoztatása nem kerül pénzbe, mert a minisztérium állja a költségeket, dehát a keretek végesek.

2015. jún. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, mindenképp megpróbálom!:)
2015. jún. 30. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!