Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Diákszövetkezeti belépés,...

Diákszövetkezeti belépés, regisztráció - hogy is van ez?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Elég új vagyok a témához, ezért nem igazán értem, hogy műküdik a szövetkezeti belépés, regisztráció egy-egy diákszövetkezetbe. Ha én egyszerre több szövetkezetnél is érdeklődöm és szeretnék jelentkezni különböző állásokra, az problémát jelent? Mert ugye mindegyik oldalon azt írják, először regisztráljak a honlapon, sok esetben csak akkor tudok jelentkezni a pozícióra. Tudom, ez még nem jelenti azt, hogy tag is vagyok, de mégis érdekelne. Ezen kívül lehetek egyszerre több szövetkezetben is tag? Dolgozhatok egyszerre több helyen is? A válaszokat előre is nagyon köszi!😊

2022. jún. 24. 16:28
 1/2 anonim válasza:

Én 3 diákszovetkezetnél vagyok, mindegyiktől megkérdeztem, hogy probléma-e esetleg hogy ha másoknál is vagyok nekem mindegyik azt írta hogy nem, szóval szerintem ha esetleg fb-on az egyik diákmunkás csoportba látsz olyan munkát amit hirdetnek és szeretnél arra menni mindenképpen írj rá arra aki kitette a posztot és kérdez tőle, mert biztis hogy segítenek.

Ezen kívül nem biztos, hogy online tudod intézni azt hogy tag legyél, így van amelyiknél be kell menned az irodájukba és akkor ott egyeztettek, papirokat írsz alá stb.

Szoktak levonni tagsági díjat is ami szerintem átlagosan 500ft lehet, ezt viszont a bankkártyádról fogják levonni az első fizetésednél.

2022. jún. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ!!!☺️
2022. jún. 28. 06:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!