Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A kettő közül hol rosszabb...

A kettő közül hol rosszabb egy fizikai munkás helyzete az élet téren úgy általánosan?

Figyelt kérdés

Egy amerikai nagyvárosban, vagy Londonban élnek rosszabbul azok, akik viszonylag rossz fizetésből kell megelniük?

Azt olvastam mára csak legenda, hogy a nagy angol munkásosztaly milyen jó feltételeket harcolt ki magának...

Érdemesebb lenne egy londoni munkásnak az USA-ba költöznie (ha tehetné) egy jobb élet reményében, vagy ez már nem így van?



2022. jún. 30. 14:36
 1/2 anonim ***** válasza:
94%
A szociális háló miatt Európában szerintem jobb lesz.
2022. jún. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

UK-ban nem jartam de az osszes ismerosom aki fizikai munkat vegez mint pl takaritas, konyhai munka azok nem elnek jol, tobben osztoznak egy lakason, nincs autojuk es igy tudnak csak felretenni valamennyit.


USAban sem jobb a helyzet de nagy varosba hulyeseg fizikai munkaskent elni. A fizetes nem sokkal jobb mint kisebb varosokban de a megelhetes joval dragabb. Annak erdemes nagy varosban elnie aki csak ott kap munkat pl a diplomasok kis varosokban, falvakban nem kapnak nagyon munkat.

Viszont ha pl etteremben vagy felszolgalo akkor ezt megteheted egy kis varosban es egy nagy varosban is.

Nagy varosban tobb a borravalo mert USA-ban %os aranyban szoktak adni. Tehat NYC-ben dragabb a steak, igy tobb a borravalo is.

Viszont ahogy irtam is, a megelhetes sokkal dragabb, a tobblet fizetes nem fedezi.

2022. júl. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!