Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kps intertrans-rol velemeny?...

Kps intertrans-rol velemeny? Fizetes ilyesmik elvileg a duvenbeck alvallalkozoja van belfoldi meg nemzetkozis melojuk.egy ket infot szivesen fogadok

Figyelt kérdés

2022. júl. 1. 21:35
 1/9 anonim ***** válasza:
45%

Annyit tudok, hogy a Lidl-nél is vannak, mert szokott hirdetés feldobni.

26000-42000 napidijjal.

De mivel ismerem a lidl-t ezert nekem ez nem pálya😀

2022. júl. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nincs az a tetves isten, hogy visszamenjek bolti áruterítős munkára az a véleményem😀😀😀😀
2022. júl. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Gyomorideg a köbön. De kb itthon mindenhol így van, én most megyek vissza Svájcba soha többet itthon senkinek semmit...
2022. júl. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Miert utalja mindenki ezt az aruteritos munkat? Milyen masfajta munka van amit itthon lehet es nem aruterites
2022. júl. 9. 19:30
 5/9 anonim ***** válasza:

#4


Bármilyen. Csak a sok egybites sofőr kettőig nem tud gondolkodni.


Volt mindennap otthon alvós munkám ponyvás, konténeres, dobozos szerelvénnyel is. Gyerekkori haverom pedig billencsessel megy mindennap haza, de vannak még tartályosok is (tej, gáz, üzemanyagszállítás)

2022. júl. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nincs gond az aruteritessel.

En a Pennyt nagyon szerettem, lidl -aldi nehezebb.

Tesco- auchan konnyebb.

Pennyt rendszeresen csinaltam a tobbit csak 1x1x beugroskent.


Mas sofor allasom nem volt, bem is kerestem. Azota magam fonoke lettem, a jogositvany meg megmarad "b"tervnek.

2022. júl. 10. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#6

Azért nem volt gondod az áruterítéssel, mert nem ismersz más munkát. Nem dolgoztál benne.


Az áruterítés a sofőrszakmában a legalja csicska munka. 3 munkafolyamatot látsz el 1 fizetésért mindezt úgy, hogy a legutolsó bolti dolgozó is dirigál neked.

2022. júl. 10. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

4,


most tankkonténeres szerelvénnyel napizok.

ezelőtt LPG tartállyal melóztam

2022. júl. 10. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#4


Ilyen hozzád hasonló egybitesekből él a Wabi, KPS, Rudi, Szemerey+ és az ehez hasonló csicska munkát adó utolsó kizsákmányoló cégek.

Egy ki*aszott internetes keresést nem tudtok csinálni, komolyan hihetetlen.


BÁRMILYEN munkaterületen találhatsz olyat amivel mindennap hazamehetsz.

Fingom nincs ki volt az az agyoniskolázott aki szerint csak a bolti áruterítés létezik.

2022. aug. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!