Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nappali tagozatos tanulói...

Nappali tagozatos tanulói jogviszonyt kell külön mondani új munkahelyen?

Figyelt kérdés

Még nappali tagozatos hallgató vagyok, de már csak a szakdolgozatot kell megírnom, ezért 40 órában fogok dolgozni.

Az önéletrajzomban benne van, meg az interjún is elmondtam, hogy még visszavan egy félév.

Viszont az, akivel azóta a papírokat intézem nem volt ott az interjún, nem is tudta, hogy még nincs diplomám, mert amikor mondtam neki, akkor mondta, hogy így akkor más munkakörbe kell felvenni. De mondtam, hogy januárban lesz meg a diplomám.


A cég részéről van ennek szerepe? Kell ezt nekik külön tudni? Vagy az adószámom alapján automatikusan tudják?


2022. júl. 3. 09:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálunk minden félévben kértek iskolalátogatási igazolást (a to-n adják ki), mert a tb-t, ilyesmit másképpen kell intézniük. Attól még dolgozhatsz 40 órában.
2022. júl. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
TB-t ugyanúgy fizetnie kell a munkáltatónak, ahogy akkor is ha két állásod van, vagy van egyéni vállalkozásod a munka mellett ami TB-re jogosít. Attól még jelezd, mert lehet, hogy le kell adminisztrálniuk.
2022. júl. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
De amúgy ha abszolváltál, már nincs hallgatói jogviszonyod.
2022. júl. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Még nem abszolváltam, visszavan a szakdolgozati konzultáció 10 kreditért.
2022. júl. 3. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!