Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Honnam tudom, hogy melyik...

Krómgyűrű kérdése:

Honnam tudom, hogy melyik munka, hivatás passzolna hozzám?

Figyelt kérdés

Jelenleg hivatalnál dolgozok irodában már 2 éve. El-el boldogulok, de néha csinálok butaságot, amiért kapok lecseszést. Érzem, hogy nem megy nekem ez az egész.

Az a baj, hogy az OKJ-s végzettségem is ehhez a munkakörhöz kapcsolódik, aztán nincs más szakma a tarsolyomban.


Sok helyen olvasom, hogy azt kell csinálni, amit szeretünk, amiket hobbiként élünk meg.


Én szeretek motorozni, motorokat szerelni, bütykölni, azonban nem kapnék szét egy motort csak úgy.

Van (nem túl nagy) földünk, amit Édesapámmal művelünk. Szőlő van benne dögivel és még miegymás, ami a házba kellhet. Szeretem csinálni, szeretek kint lenni a természetben.


Mihez kezdjek magammal?

Ha továbbra is itt maradok, úgy érzem, hogy megszakadok, összeroppanok idegileg. Azt se tudom, hogy eddig hogy bírtam ki ezt a 2 évet, de most kezdek besokallni.



2022. júl. 7. 08:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha így vagy vele válts, kísérletezz
2022. júl. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Senior Séf ***** válasza:
100%
A puding próbája ez evés. Egyébként nem vagy egyedül. Én majd" 50 évesen tapasztaltam meg, milyen boldogsággal tölt el a nyers fa érintése, illata. Két diplomával hivatást váltani már késő lett volna, így azóta barkácsszinten dolgozom fával. Imádom!
2022. júl. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen, gondolozok váltáson.

De mégis milyenen?

Szeretem a nyugalmat, sőt ha lehetne embereket is elkerülném.

Mégis milyen?

Éjjeli őr? Biztonsági őr? Portás? Könyvtáros?

Meglehet ezekből élni?

2022. júl. 24. 00:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!