Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Megéri-e kukásnak lenni?

Megéri-e kukásnak lenni?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogy nagyon jó a fizetés, végzettség híján meg nehéz jól fizető munkát találni. Ki hogy gondolja? Megéri kukásnak lenni? Csak mert büdös tőle az ember, illetve veszélyes is, mert a korábbi lakhelyemnél hallottam olyat, hogy egy kukás úgy halt meg, hogy a kukásautó rátolatott valamire, és odanyomta az embert hozzá. Azért érdekelne, hogy megéri-e, mert felmerült bennem, hogyha nem tudom többre vinni később se, akkor lehet, hogy kukásnak mennék.

2022. júl. 7. 12:58
 1/5 anonim ***** válasza:
66%

Megéri ha nem zavar ha egy ismerős megpillant a kukásautó peronján.

Haverom ismerőse kukás volt,olyan 500e körül kapott

2022. júl. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Háát...hóban, fagyban, kánikulában, esőben... Egy darabig megteszi, de inkább hajts rá a jogsira és vezesd azt a kukásautót. Vagy egyszerűbbet mondok: tedd le a targoncakezelőit, azt is keresnek mindig.
2022. júl. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ideig-óráig buli lehet.
2022. júl. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
70%
Hát van benne karrier lehetőség, Desh is az volt, most meg országos szinten ismert rapper lett belőle
2022. júl. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Sokan lenézik őket, közben meg nélkülük belefulladnánk a szemétbe.
2022. júl. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!