Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Blogolásból meg lehet élni?

Blogolásból meg lehet élni?

Figyelt kérdés

Hogyan lehet belőle pénzt szerezni? Miket kell teljesíteni ott? Stb.

Az építő és segítő válaszokat várok és köszönöm előre is! :)



2022. júl. 8. 10:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Önmagában klasszikus blogolással (webes napló) nem. De ha mellette beletanulsz a SEOba, van mellé valami terméked vagy szolgáltatásod, akkor igen.
2022. júl. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2022. júl. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Amatőrként ma a nulláról indulva nem. Egyáltalán olvasnak még emberek klasszikus blogokat?
2022. júl. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Kedves válaszolók köszönöm!

A kérdést azért tettem fel, mert sajnos egy olyan változás következett be az életemben, ami miatt hasonló jellegű munkára kényszerülök. Eddig emberekkel foglalkoztam, de a jelenlegi munkámat sajnos önhibán kívül nem tudom folytatni, ezért kell más után néznem. Írni nagyon szeretek, egyesek szerint tudok is.

Tehát ne ítélkezzünk már egy kérdés után, pusztán igyekszem felmérni a helyzetet, kutatók, keresgélek közben, de mivel itt lehet kérdezni, így hát kérdeztem. :)

2022. júl. 8. 13:07
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem elég jó írás, több rész is van, azokat is megtalálod a blogon.


Kb. az a lényeg, hogy magyar nyelvű blogírásból nem lehet megélni, és ha angolul blogolsz, akkor is kell találni egy olyan niche-t, amibe te vagy a legrelevánsabb blog.


[link]

2022. júl. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Vicces hogy Csernoktól kérdezik hogy hogy lehet megélni vagy meg lehet-e blogolásból, mikor tökre nyilvánvalóan neki sem ez az első számú bevételi forrása.
2022. júl. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

#6 - Nem, de kutya se ismerné, ha 10 éve nem indít blogot. És akit nem ismernek, annak nem fizetnek tanácsadásért alkalmanként 40-50ezret. Tehát áttételesen ő is a blogból él meg. Csak mellé rakott egy szolgáltatást.


1. lépés írj cikkeket, és olvassanak sokan, ezzel nem fogsz pénzt keresni, vagy max valami aprót, de ne hagyd abba.

2. Ha már sokan megismertek adj el nekik.


Ez pontosan az amit az 1-es leírt.

2022. júl. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Ha már sokan megismertek adj el nekik."


Ez jó koncepció, kb ezt hívják infuelnszer marketingnek, és ha úgy tetszik valahol a csernok is "influencer" mint blogger. De manapság ezt instán meg tiktonon futtatják fel az emberek, nem blog formátumban amit 99%-ban már a kutya nem olvas.

2022. júl. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!