Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Álláshoz Református vagy...

Álláshoz Református vagy katolikus lelkészi ajánlást honnan tudok szerezni?

Figyelt kérdés
2010. szept. 21. 12:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
a lelkészedtől
2010. szept. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
csakhogy én nem vagyok vallásos....viszont a városban van 3 templom ...akkor náluk kellene próbálkozni?
2010. szept. 21. 12:18
 3/9 anonim ***** válasza:
akkor miért akarsz egyházi munkahelyen dolgozni?? oda elhivatottság sem árt
2010. szept. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
az megvan , ugyanis könyvtárban dolgoznék egy gimiben. Így érthető?
2010. szept. 21. 12:35
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

érthetőnek érthető, de úgy értettem, nem csak szakmai

egy egyházi iskola nem csak oktat, nevel is

semmi keresnivalója ott egy nem hívő tanárnak

2010. szept. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Keresd fel a gyülekezeteket és kilincselj.. ennyit tehetsz.
2010. szept. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hogy van- keresnivalóm avagy nincs azt majd eldönti az igazgató. Bár nehezen fog olyat találni, aki pl. könyvtár-hittanár szakos. Másrészt normális ember vagyok, nem pedofil pap...igenis tudnának tőlem tanulni.
2010. szept. 21. 16:29
 8/9 anonim ***** válasza:

Legalább meg vagy keresztelve? A szüleid valamilyen vallást gyakorolnak?


Ha igen, akkor oda menj ajánlásért, ahol meg vagy keresztelve. Nehéz lesz a plébánosnak/lelkésznek ajánlást adni, mert nem is ismer. Nekem is kellett ajánlás, s meg is kaptam, mégsem vettek fel, pedig vallását gyakorló hittanár vagyok.


De azért próbálkozz.

Minden esetre tényleg úgy van, ahogy írta valaki, hogy az ilyen intézményben lelki nevelés is folyik. De ettől még lehet esélyed.


Én ismerek olyan katolikus gimnáziumi tanárt, aki vitte a kis elefántját, s az ablak felé fordította az asztalán, mert ugye a feng shui szerint az szerencsét és gazdagságot hoz.


Sajnos nem mind arany, ami fénylik.

2010. szept. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

5/8-as!


Én sem vagyok vallásos, de ha katolikus iskolában lenne lehetőségem állást kapni, igenis megszerezném az egyházi ajánlást, (ami szerintem szánalom, hogy ezen múlik, hidd el tudom miről beszéltek, katolikus iskolába jártam), mégpedig azért, mert manapság nem dobálják az emberek után a munkahelyeket csak úgy, nem igaz? Vagy ha nincs tapasztalatod még ilyen téren, akkor ne oktasd ki a másikat!

2013. ápr. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!