Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Önéletrajzban rosszul néz az...

Önéletrajzban rosszul néz az ki, ha valaki a közigazgatásban dolgozott?

Figyelt kérdés

2022. júl. 17. 21:53
 1/7 anonim ***** válasza:
17%
Hát ha versenyszfèrába mész akkor előny biztos hogy nem lesz
2022. júl. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hogy ha közigazgatás-szervező szakon végeztem, de közben levelezőn szereztem egy közgáz diplomát és most dobbantanék a versenyszférába
2022. júl. 17. 22:03
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezt beleírod a motivációs leveledbe. Én az önéletrajzban 2 mondatban megjegyzném a jelentkezésem céljaként, hogy a jelenlegi helyemen nem vagyok elég motivált, nincs fejlődési lehetőség, szeretném új területeken kipróbálni magam.

Szerintem egy munka se szégyen, mert mindenhol szed fel skilleket az ember. Neked is ezt kell kidomborítani, hogy milyen képességekkel gazdagodtál.

2022. júl. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ma már nincs olyan rossz híre, mint a szociban volt. De ha akarod ettől még kihagyhatod...
2022. júl. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem. Én sosem hallottam azt hogy ne vennék fel a közszférából jötteket, és nem is igazán tapasztaltam, hozzánk is jött pár.
2022. júl. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 2,5 év után mentem át önkormányzattol multihoz 5 éve. Szakmai interjú volt (pénzügy) nem érdekelte őket túlzottan, hogy honnan jövök.
2022. júl. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően nem az érdekli őket, honnan jössz, hanem hogy mit tudsz és milyen munkaerő vagy. Ha hozod a köziges sztereotípiát, akkor nem fognak felvenni. Ha nem vagy közigbe való lusta és buta ember, akkor meg felvesznek.
2022. júl. 18. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!