Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szállodai recepciósként fogok...

Szállodai recepciósként fogok dolgozni és félek,hogy az angol nyelvvel lesznek gondjaim?

Figyelt kérdés
Van középszintű nyelvvizsgám és szeretem is a nyelvet,viszont nehezen értem,hogy mit beszélnek a külföldiek.A hallásértésem nem a legjobb,angol felirattal általában mindent megértek. Mi tévő legyek?
2022. júl. 22. 02:15
 1/5 anonim ***** válasza:
29%
Hamar ki fog derülni. De most komolyan, ha nem megy a nyelv, miért jelentkeztél szállodai recepciósnak? Mire számítottál?
2022. júl. 22. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%
Először is, hol van ez a szálloda? Budapestinél nyilván hátrány, de salgótarjániban nme hiszem, hogy sok külföldi lesz majd.
2022. júl. 22. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
44%

Pesten baj lesz. Vidéki szallodaban kis esély van rá.

De ha mar felvettek akkor ezért van a próbaidő. Ha nagyon gáz akkor jelezd a főnöknek.

2022. júl. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
27%

Szerintem Magyarországon nem nagyon tudod máshogy képezni magadat, minthogy felirattal és utána felirat nélkül nézed meg a filmeket, sorozatokat.


Én korábban azt csináltam, mielőtt kimentem Angliába, hogy felirat nélkül néztem egy sorozat epizódot, és mellette meg nyitva volt az .srt fie egy külön ablakban. Ha valamit nem értettem, akkor megkerestem a szövegfile-ban, és megnéztem, utána játszottam le tovább a sorozatot.

2022. júl. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
81%

"Ha nagyon gáz akkor jelezd a főnöknek."

Ha annyira gáz, akkor a főnök magától is észre fogja venni.

Kérdező, majd belerázódsz! Figyelj oda a vendégekre, igyekezz megérteni őket, de ha nem sikerül, akkor se pánikolj, hanem kérdezz vissza, kérd, hogy magyarázzák el azt a furcsa szót, amit használtak, stb., - ahogy a nyelvvizsgán is kell. Egy idő után majd látod, hogy annyira azért nincs is nagy variáció, csak elég tipikus dolgokat kérdeznek, mondanak, kérnek.

Mindenki minden munkát úgy kezd, hogy fél. Nem baj, csak szépen, bátran tedd, amit kell. Azért vettek fel, mert kinézik belőled, hogy meg tudod oldani. Hát nézd ki te is magadból, és menni fog! :)

2022. júl. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!