Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kamionozás külföldön, hova...

Kamionozás külföldön, hova éri meg menni?

Figyelt kérdés
Először is most fogok gyakorlatot szerezni nyergessel, és később szeretnék külföldre menni több pénzt keresni. Szerintetek melyik országba érdemes irányt váltani? Németország és Ausztria kilőve mert nem csipázom a nyelvüket. Franciaországot tudom hogy jól fizetnek a kamionos cégek, de ehhez külön franciául meg kell tanulni. Skandináv országokban gondolkoztsm mert ott beszélnek angolul. Ti mit gondoltok erről?

2022. júl. 22. 05:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Luxemburg, Hollandia

De az angollal el lehet boldogulni német nyelvterületen is.

2022. júl. 22. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
EUn belül akárhol. Azon kívül nagy szívás lehet ha napokat kell állni a határon, mint most az angoloknál
2022. júl. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
52%

angollal europaban nem nagyon fogsz boldogulni, nem is nagyon beszelik es ha beszelik is akkor sem biztos hogy hajlandoak ugy csevegni. A franciak, olaszok, spanyolok abszolut nem beszelnek angolul, nemetek ugy ahogy de sokan letagadjak…


Skandinaviaban 99% beszel angolul, de ettol fuggetlenul munkavallalashoz nagyon sok ceg az adott orszag nyelvet keri.


Ha skandinavia akkor egyertelmuen Norvegia a hely ahol a legtobbet tudod keresni, hiaba draga maga az elet boven visszakeresed es meg marad is eleg sok… mar ha megtudod fogni a nadragszijat.


#1 holland, luxi baromi unalmas orszag, en oda tuti nem mennek. Nem beszelve az undorito holland nyelvrol, meg a luxi franciarol :D

2022. júl. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én eddig mindenhol boldogultam az angollal csak azért írtam, alap dolgokat megbeszélni, kérdezni bőven elég.
2022. júl. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!