Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Big4 br. 550-600 eft-èrt vagy...

Big4 br. 550-600 eft-èrt vagy low cost tanàcsadócèg br. 700eft-èrt?

Figyelt kérdés

Megèri big4-hoz menni akkor is ha jelentősen kevesebbet fizet?

Mindenki azt mondja hogy ott kell dolgozni hogy érj vmit a munkaerőpiacon...

Közgazdász àllásokról van szó?

júl. 24. 10:10
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Oda kell menni ahol jol fizetnek
júl. 24. 10:18
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha pályakezdő vagy akkor megéri, ne hallgass az elsőre. Nem minden a pénz, hosszútávon jobban megéri most kevesebbet keresni, de jobb helyen, jobb tapasztalatot szerezni. Szóval Big4.

Viszont ha nagyon a pénz a lényeg, akkor vállald be a másikat.

júl. 24. 10:30
 3/5 A kérdező kommentje:
Big4 után milyen munkát kaphatok ami miatt megéri bevállalni 1-2 millió ft mínuszt a kevesebb fizetés miatt?
júl. 24. 11:01
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

#3 Alapvetően bármilyen komolyabb munkát ami megegyezik a jelenlegi pozícióddal pl.: Risk management, Audit, stb.

Tényleg ne a pénz motiváljon a karriered elején, főleg hogy majdnem életed végéig úgyis dolgozni fogsz...

júl. 24. 13:09
 5/5 anonim ***** válasza:
Lassan 1 éve vagyok szintén tanácsadó cégnél és amiket írtak nagyon is igaz. Tapasztalattal ugyan ebben a fizetési sávban vagyok amit megadtál de egyszerűen ahogyan az interneten is rengeteg helyen írták, külföldön is nagyon sok a munka mennyisége, ráadásul nem fizetnek ki egy centet sem túlóraként. Én is csak azért vagyok itt, hogy ezen a cégen keresztül lelépjek külföldre vagy a jövőbeni ~1,5-2 éves tapasztalattal máshova külföldre erre viszont megéri. JA igen, mivel ennyire sok a munka mennyisége ezért sokkal de sokkal gyorsabb ütemben fejlődsz de nem szabad itt maradni, fizetésemelések nuku, prémiumról mindig hallgatnak és még sorolhatnám DE az a pár év az elején megéri.
júl. 24. 19:49

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2022, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!