Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy lehetek sikeres külföldön?

Hogy lehetek sikeres külföldön?

Figyelt kérdés

Szóval el akarom végezni a menedzsment szakmát és aztán egyetemre menni. A terveim között szerepel hogy külföldön szeretnék dolgozni és akár alapítani egy sikeres céget. (Amihez hatalmas mázli kell és tudom hogy nagyon nehéz) vagy gondolkodtam majd idővel a modelkedésen is. Ezekkel a kérdésekkel fordulnék hozzátok: -ezzel a végzetséggel sikeresen el tudok helyezkedni külföldön?

- milyen munkákat lehetne elvállalni az imént elmondott álmomért?

- melyik országban próbálkozzak

Illetve megéri e a modellkedés?


Nagyon erősen küzdenék ezért az álmomért hogy sikeres és gazdag legyek. Akár napi 20/24 órát is képes lennék azért dolgozni hogy megvalósíthassam az álmomat. Előre is köszönöm



2022. júl. 24. 21:30
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Igazándiból a modellkedés nem a legfontosabb kérdésem, csak érdeklődésképp írtam
2022. júl. 24. 21:34
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha semmi elképzelésed nincs, hogy mit szeretnél csinálni, miben lennél jó, csak az a lényeg, hogy gazdag legyél, akkor nem fog menni. Ahol én élek, ott a szakorvosok keresnek nagyon jól, pl. neurológus. Vagy a volt főnököm, akinek egy hatalmas fogászati központja van. Valamihez érteni kell, és azt jól csinálni. Egy régi ismerősöm asztalosként végzett, évekig dolgozott alkalmazottként, majd vállalkozóként, most már hatalmas bútorkészítő vállalkozása van, sok alkalmazottal.
2022. júl. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Igazából még nagyon sok időm van ahhoz hogy eldötnsem mélyebben mivel akarok foglalkozni. Most fogok bekerülni egy olyan iskolába ahol ezt a szakmát fogom tanulni. Ezért szeretnék kérni tippeket/lehetőségeket, hogy mélyebbre ássam magamat a témában.
2022. júl. 24. 21:59
 4/16 anonim ***** válasza:
Mi az a menedzsment szakma?
2022. júl. 25. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
A menedzsment a vállalatot irányító emberek csoportja, akiknek az a feladata, hogy az adott vállalkozás elérje kitűzött céljait.
2022. júl. 25. 09:07
 6/16 anonim ***** válasza:

Ilyen gondolkodással sehogy.

Kell perfekt nyelvtudás is.

2022. júl. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

“ A menedzsment a vállalatot irányító emberek csoportja, akiknek az a feladata, hogy az adott vállalkozás elérje kitűzött céljait.”

És ezt hol szeretnéd elvégezni?

2022. júl. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Mint említettem most megyek majd egy erős gimnáziumba. Ahol emelt angolt szeretnék elvégezni és a menedzsment szakmát😄
2022. júl. 25. 10:51
 9/16 A kérdező kommentje:
Emellett magán tanárral franciát is szeretnék tanulni. Ami már tervben van
2022. júl. 25. 10:52
 10/16 anonim ***** válasza:
Milyen gimiben tanítanak management szakmát????
2022. júl. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!