Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen fizetés van az evosoftnál?

Milyen fizetés van az evosoftnál?

Figyelt kérdés

Webfejlesztő munkára jelentkeznék egyetem mellett.

Valaki tudja hogy ilyen munkakörben mennyi ott a fizetés?



2022. júl. 28. 16:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom diákoknak mennyit fizetnek most, de általánosságban a gyengén fizető cégek közé tartozik. Kkv szintnél gondolom többet adnak így is.
2022. júl. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Rendes állásban mennyit fizet?
2022. júl. 28. 17:49
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem adnak tobbet kkv szintnel. Sot... Egyre tobben mennek el kkv-hoz, kisebb multikhoz. Nincs berfejlesztes. Medior tesztmernok netto 400-550, senior tesztmernok netto 500-650. Gyakornokoknak jo ugrodeszka.
2022. júl. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ne hozzájuk menj ha pénzt szeretnél mert kevesebbet adnak mint egy kkv.

Régebb óta ott dolgozók utálni fognak mert nekik még alacsonyabb a fizujuk.

Tipikusan többet keres náluk az új kolléga mint a régi.

Csak akkor menj oda ha máshova nem vesznek föl.

Nekem 3-4 éve 300 bruttót ajánlottak pályakezdő fejlesztőként.

2022. júl. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ugródeszkának tökéletes, de hosszú távon siralmas a fizu.


Ott dolgoztam 2 évig, aztán mentem is tovább.

2022. júl. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ezek a cégek tipikusan arra jók, hogy pályakezdőként szerett 1-2 év tapasztalatot, aztán elhúzz onnan.
2022. júl. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Viszonylag kevés webfejlesztő munka és csapat van az evosoftnál. Én 5 évig jártam oda - egy webfejlesztős csapatba, bár ott nem volt Java. A fizetés nagyjából infós átlagfizetés (nekem az volt), kicsit az alatti (ahogy írták is fentebb). Bérfejlesztés amúgy van, csak aránylag sokat kell tenni érte és viszonylag kicsi az emelés.


Pályakezdőknek - leginkább egyetemistáknak, vagy éppen most végzetteknek - , junioroknak szerintem jó cég, viszonylag jó pénzt kapnak (magukhoz képest, van ahol pénzt se adnak a gyakornoknak) és nem kell hajtaniuk sem, sulit könnyen lehet mellette csinálni.


Hosszú távon viszont tényleg nem érdemes maradni: egyrészt a fizetés miatt sem, de szakmailag is le lehet könnyen maradni - és ez már fájdalmasabb. Egy bizonyos tudásszint felett pedig gyakorlatilag nincs munka.


Ha szakmailag szeretnél inkább fejlődni (tehát nem a fizetés mértéke az elsődleges szempont), akkor kisebb céggel jobban jársz (én ezt csináltam, mivel másik cég nem a pénzem miatt fog megkeresni).

2022. júl. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

"Ha szakmailag szeretnél inkább fejlődni (tehát nem a fizetés mértéke az elsődleges szempont), akkor kisebb céggel jobban jársz"


Ha pedig szakmailag is szeretne fejlődni és a fizetés mértéke is elsődleges szempont, akkor nagyobb céggel jár jobban :)

2022. júl. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
#8 Ami nem az Evosoft. 🙂
2022. júl. 31. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
#9 így van.
2022. júl. 31. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!