Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Junior Alkalmazás üzemeltető...

Junior Alkalmazás üzemeltető fizetés?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Fél éve vagyok gyakornok egy nagy multi banknál alkalmazás üzemeltető pozícióba. Lehetőségem van teljes állásba is tovább ott maradni mint junior alkalmazás üzemeltető viszont az ő ajánlatuk brutto 360.000Ft ami 3 hónap után 400-ra emelkedne + cafetéria és jutattatás. Én ezt borzasztóan kevésnek érzem hiszen ha hihetek a bluebird és hays salary guide-nak akkor ez az összeg brutto 500 körül kéne, hogy legyen. Barátaim helpdesken(L1) másik cégnél bruttó 390-et keresnek tapasztalat nélkül. Szakmai érettségim, OKJ-m és felsőfokú végzettségem is van ezen felül még a napi feladataimat amik lennének gond nélkül eltudnám már látni hiszen a gyakorlatom arról is szólt, hogy ezeket betanították. (linux bash, windows, sql alapon kell dolgozni)

Szerintetek jogosan gondolom alacsonynak az összeget vagy örüljek, hogy ennyit adnak?



2022. júl. 27. 18:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem keves, kb ebben a 400-500as savban szokott lenni.

Kepezz magad es akkor jobb lesz a fizu, pl rendszermernoj

2022. júl. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
Rettentően kevés, nézz másik helyet. Viszont tapasztalatot is kell gyűjtened, ha most lelépsz, jobhoppernek fogsz tűnni. Ha nem túl rossz hely, és van fejlődési lehetőség, maradj még egy ideig (1 évet kb.).
2022. júl. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

"ha hihetek a bluebird és hays salary guide-nak"


Nem hihetsz neki, nettó hülyeség amit írnak. 24/7?

2022. júl. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

24/7? Ha ez alatt a készenlétre gondolsz akkor igen van az is extra pénzért ami pontosan nemtudom mennyi.

Látom azért itt is megoszlik, hogy ez reális-e vagy sem. Én legfőkébb abból is indultam ki, hogy ismerősok L1 supportként annyit keresnek mint én keresnék amit nem látok reálisna

2022. júl. 27. 20:03
 5/9 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem ez kicsit karcsú. Nálunk nettó 300-330 körül keresnek a helpdeskesek hasonló tudással
2022. júl. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

És ez pesten van? kicsit kevés, de hát az a gond, h ilyen munkáért nem nagyon fizetnek.

szerezz tapasztalatot, és kérhetsz majd br 550-600 ezret máshol.

2022. júl. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen Budapesten van, viszont én minimum +50-70 re gondolnám a bérezésemet ami szerintem releváns.
2022. júl. 28. 12:21
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A gyakornoki tapasztalat gyakorlatilag lofasz, ha jó a munkakörnyezet és lehet fejlődni én meg maradnék és 1 év múlva váltanék több fizuért.
2022. júl. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 xp ali ***** válasza:
68%
Ha beszélsz angolul, akkor 2x-3x ennyit is simán kaphatsz már 1 év gyakorlattal. Ha nem beszélsz angolul, akkor maradj és sürgősen tanulj meg angolul.Vagy német is jó.
2022. aug. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!