Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Technikus alapvizsgával...

Technikus alapvizsgával lehetek gépbeállító?

Figyelt kérdés

#munka #gépbeállító #Technikus alapvizsga
2022. júl. 31. 15:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Milyen technikus, és milyen gépbeállító?
2022. júl. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mechatronikai technikus
2022. júl. 31. 16:16
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Még az is lehet, higy semmiféle előképzettség sem kell.
2022. júl. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

a mechatronikai technikus az egyik legjobb szakma, ami ma technikummal elérhető.

Persze hogy lehetsz gépbeállító, csak ügyelni kell, hogy teljesítsd az elvárásokat.

Sajnos ebben mindig topon kell lenni, ezért szakmailag állandóan haladni kell a korral.

Ha ügyes vagy, baromi jól kereshetsz (pláne, ha beszéled az angolt, vagy németet) ez utóbbi most nagyon keresett a német autóösszeszerelő üzemekben. Aranyáron alkalmaznak próbaidő után.

2022. júl. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A közelben szeretnék elhelyezkedni, ezért Miskolci Bosch-ban gondolkodtam.
2022. júl. 31. 17:42
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Akár karbantartó is.
2022. júl. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehetsz, én technikusként a karbantartók vezetője vagyok😃.
2022. júl. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nálunk beállítós lehet kb akárki,gépekről tesznek be tapasztaltabb,ügyesebb kollégákat gépbeállítónak sokszor.

Inkább karbantartásra mennék rá a helyedben,én is karbantartó vagyok elektronikai és automatizálási technikus végzettséggel egy gyárban.Szerintem jobb,változatosabb munka,van előrelépési,fejlődési lehetőség,jobban is fizet

2022. aug. 1. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én gépjármű mechatronikai technikust tanulok estin és karbantartónak most vettem fel.


Környékünkön gépbeállító bárki lehet, akinek van valamilyen szakmája. (De komolyan, érettségi, pék vagy akármi elég, hogy felvegyenek) Karbantartónak nem megfelelő végzettséggel nem vesznek fel.

2022. aug. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!