Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Gyári melósok (nők), mennyi a...

Gyári melósok (nők), mennyi a nettótok?

Figyelt kérdés

Várost és munkában töltött évek számát is írjatok.

Nők fizetése érdekel elsősorban.



2022. aug. 2. 20:06
 1/5 anonim ***** válasza:
88%

Győr, Audi 470.000 nettó.

7.5 éve vagyok ott. Nem egy álom meló, de anyagilag meg éri és lehet rá jövőt építeni. Mellette iskolába járok, hogy majd pár év múlva egy jobb munkakörnyezetben tudjak dolgozni.

2022. aug. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%
nettó 600e Ft, 4 éve dolgozok
2022. aug. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%

Nettó ~350ezer forint,Dunaújváros,3 év tapasztalat,ebből 1,5 a cégnél bár karbantartáson dolgozok.És nem orrba-szájba túlórával ennyi,az alap beosztàssal számolva bár folyamatos 3 műszak.

Férfi vagyok de nők is ugyanannyit kapnak,nem olyan megerőltető munka hogy ne bírnák megcsinálni.

2022. aug. 3. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
82%
Netto 200, pékség. 3 éve vagyok ott, de ez lényegtelen. És a pékek mindig beszólogatnak. De kenyeret annyit viszek, amennyit nem szégyellek. Mindig röhögök, mikor megy fel a kenyér ára xd Engem nem érint.
2023. jan. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nettó 450 GYSM-vármegye
2023. jan. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!