Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Elmenjek vagyonőr tanfolyamra?

Elmenjek vagyonőr tanfolyamra?

Figyelt kérdés
Az az igazság hogy férfi létemre nagyon kicsi vagyok(165cm),félek hogy lenéznének stb.nyílván nem kidobó akarok lenni, hanem mondjuk gyáraknál ki be léptetés, ott általában nem látok kigyúrt állatokat, csak idős embereket, nőket.

2022. aug. 3. 17:14
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
A legnagyobb fizikai igénybevétel egy gyárban, telephelyen a járőrözés.
2022. aug. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Menjél, de ahova mindegy hogy kit vesznek fel oda úgyis a nyugdíjast veszik fel mert azt nem muszáj bejelenteni se rendesen. Komolyabb helyre meg nem tudom felvenének e vagy sem.
2022. aug. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%
Inkább azon aggódj, hogyha erre a pályára mész, akkor kb csak a 24/48 as állások maradnak, 1100/óra körüli fizuval és havi 240 órával. De ha más lehetőséged nincs, jobb, mint a semmi.
2022. aug. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
45%
Azt tudtad, hogy állítólag 5 évente meg kell majd újítanod és újra vizsgáznod?
2022. aug. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 gábor69 válasza:

Ne az miatt aggódj hogy te alkalmas vagy-e .

Hanem a cég alkalmas-e valyon .

A vagyonőr szakma sokaknak kenyszerpálya .

Én az öt műtétem miatt , az egészségügyi állapotom miatt vagyok vagyonőr .

Jól meg kell nézni , melyik céghez mennél dolgozni .

2022. aug. 4. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!