Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Wolt/foodpanda futárkodással...

Wolt/foodpanda futárkodással ki lehet törni a szegénységből?

Figyelt kérdés

2022. aug. 4. 13:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Havi megélhetésnek teljesen jó lehet, de nem fogsz belőle kacsalábon forgó palotát venni.
2022. aug. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Attol fugg mit jelent szamodra a szegenyseg es hogy hol elsz. Pld egy 1000 fos telepulesen valszeg nem fogsz futarkodni sokaig
2022. aug. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
90%
Ki lehet igen
2022. aug. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
77%

Ha sokat mész, lehet vele jól keresni a mai napig. Én 2020ban kezdtem, volt hogy havi 250-300 órát mentem. Így összetudtam gyűjteni annyi pénzt, hogy elindítsam a saját kis webshopomat, ami jelenleg a bevételem 80%át adja.

Egy rendes alkalmazotti munkahelyen, ahol max 250-300ezret kerestem volna, biztos nem tudtam volna félretenni annyi pénzt, hogy eltudjak indulni. Vagy csak sok idő után.

Tehát ha nem vagy eladósodva, és dolgozni is akarsz, akkor igen, ki lehet törni a szegénységből az fp/wolt segítségével.

És tudsz annyit keresni, hogy egy színvonalas életet élj, vagy összegyűjtsd a kezdőtökét egy vállalkozáshoz.

2022. aug. 23. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!