Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Buszvezető fizetések 2022-ben?

Buszvezető fizetések 2022-ben?

Figyelt kérdés
Tudja valaki mennyit keres nettóban így 2022-ben egy buszsofőr? Ha egy cégnél érdeklődöm, nem kapok rá választ csak hebeg-habog akivel beszélek. Mi az a minimum amit meg fogok kapni? Jelenleg átlag 350ezret viszek haza. Buszosként fogok ennyit keresni? Persze nem arra gondolok, hogy 30 napot dolgozom hajnaltól éjfélig. Mondjuk egy volános mennyit kaphat átlagosan?
2022. aug. 6. 20:57
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Reggeli bkv buszra az van felvésve, hogy 434308 nettóért keresnek embert.
2022. aug. 7. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

GYMS megye, magáncégek nettó 350-380-alat ajánlanak.


Én jelentkeztem a volánhoz szeptemberbe kezdek, ezt ajánlották helyközi járatra:


"A fizetés nagyon sok mindentől függ ugyanis nem mindegy, hogy milyem hordát viszel, mennyi a havi kötelező órád mennyi a túlórád és hogy mennyi az üa. megtakarításod. Nincs két egyforma fizetés sem sofőrök között sem a saját hónapjaid között, ezek alapján nekem 380.000 forint nettó alap összeget ajánlottak, de ez alap szóval ennél több szokott lenni."

2022. aug. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Van egy ismerősöm a DKV nál. Nettó 300 körül szokott kapni havonta. Ezt néha kiegészíti pár nemzetközi járatos fuvarral és egesz jó pénz szokott összejönni.
2022. aug. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
2-es ne lepődj meg,ha nem lesz meg a nettó 380 azért, főleg eleinte. Nekem a volánbuszos fizetésem az ország középső részén sajátkocsi használat térítéssel (havonta 800Km= kb 20 ezer Ft) hűségpénzzel mert több mint 5 éve taposom nekik a pedált,kb 23 ezer üzemanyagmegtakarítással, megyei jogú város helyijáratán,amire plusz pótlék jár,nettó 350-370, de ebből a kocsimra mindjárt költök 30-40-et,mert nemcsak benzint kell hozzá venni,hogy járni tudjak vele. De a maszek cégektől jobb,mert ha lebetegszel,akkor van táppénz,nem úgy mint a maszek kétes bejelentéseinél. Kérdező. Csak akkor menj buszvezetőnek,ha ez az életed álma. De komolyan. Kívűlről máshogy néz ki ez a szakma,mint ahogy mi látjuk,akik évtizedek óta csinálják. És évről évre mindig kitalálnak valamit,amitől rosszabb lesz, mintha direkt el akarnák üldözni az embereket. Én hamarosan abbahagyom,elég volt. Sajnálom,mert szerettem csinálni,de ezt kiölték belőlem.
2022. aug. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

2-es vagyok


Köszönöm válaszod! Őszintém szólva én nagyon meglepődtem, amikor ezt a fizetést ajánlották. Túl jónak igérkezett.


Szakmát csinálok estin és egy gyárba kaptam egy lehetőséget, mint karbantartó, kicsivel kevesebb a pénz, de ez majd még növekszik.


Őszintén szólva én nagyon bizonytalan vagyok, hogy a volánhoz menjek, vagy inkább próbálgassak a szakmámba sikereket elérni.


Írtad, hogy csak akkor érdemes menni, ha ez az álom. Őszintén szólva én nem igen akarok buszra menni a kamiom fele jobban húzna a szívem.


Egyébként 2 évet kellene aláírnom és csak a D jogsit kapom meg, mert a C-t eltörölték.

2022. aug. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
5-ős, a 4-es vagyok. én most ülök át kamionra a buszról. Kinyírták ezt a szakmát, de ha teheted a szakmádban jársz a legjobban, ott tudsz fejlődni, ebben a melóban nem,csak kiégsz előbb vagy utóbb
2022. aug. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Sok konfliktus van egyébként az emberekkel a buszon?
2022. aug. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
7-es, ez nagyon helyfüggő. Van,ahol igen,van ahol nem annyira. Nem mindegy hogy melyik város, vagy helyijárat,vagy helyközi esetleg távolsági. Amikor az autós bosszant fel,azon könnyen túl teszem magam,de az utas akkor már nehezebben. Ráadásul,beszól, bemutat a középső újjával mikor leszáll és legközelebb vigyorogva ugyanúgy felszáll. És nincs mi alapján kizárni az utazásból.Ha megteszed,az előző sérelmekre hivatkozva, a többi utas nem érti és ellened fordulnak, még rosszabb és munkáltató sem áll melléd.
2022. aug. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Köszönöm a részletes információkat! :)
2022. aug. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Marishusika23 válasza:
100%

Szia.

25 év alatti vagyok a BKV-nál.(Szja mentes)

1-2 elvont szabadnappal, sokszor 6 napos munkahéttel dolgozom.

Egyelőre csak szólóval vagyok. Szerencsére 500 alatt még nem kaptam. Igen jó fizetést kapok, ennek nagyon örülök.

Nem tudom hány éves vagy, de olyan 380-430 között mondanám a kezdő bért, műszaktól függően.

Én délutános vagyok, benne van az éjszakai pótlék. Van hogy éjfél után végzek, a garázsban.

Stresszes, de imádom ezt a melót, igaz saját buszom is van, így nem volt kérdés, hogy milyen szakmát választok.

Egyébként a reklám a buszok hátulján nem a BKV-ra vonatkoznak. Az Arriva. Más cég.

2022. dec. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!