Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Érdemes önkormányzathoz menni...

Érdemes önkormányzathoz menni dolgozni?

Figyelt kérdés

2022. aug. 7. 18:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nos az itteniek azt írják, hogy 10 év munkatapasztalattal is 260 ezret visznek haza havonta. Bár mondjuk ez szerintem függ attól is, hogy milyen területre mész. Én azt tapasztaltam, hogy az önkormányzatoknál 40-50 éves kiégett nők ülnek akik borzalmasan bunkók és olyan hangnemet engednek meg az "ügyfelekkel" szemben, hogy rájuk borítanám a plexi üveget. Pedig nálam kevés nyugodtabb ember van. Persze ez betudható annak is, hogy már a munkaidő kezdete után 1 órával kivan a f*szuk a sok életképtelen idiótával.
2022. aug. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a fizetés miatt nem mennék.
2022. aug. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Ez egy oximoron. "Önkormányzat" és "munka" két végtelenben sem találkozó, kitérő egyenesként viszonyul egymáshoz. A kérdésre nem lehet válaszolni.
2022. aug. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy a közigazgatás-szervező diplomámmal máshova nem vesznek fel
2022. aug. 7. 19:55
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Állambácsinak nem érdemes dolgozni. A közszféra = vacak bér, hacsmsak nem vagy csókos.
2022. aug. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Fsms ***** válasza:
52%
Nem, az állami szféra nem jó referencia.
2022. aug. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mar elvégzeted a képzést vagy meg folyamatban van? Jelentkezés előtt erre nem gondoltál?
2022. aug. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Idén végeztem. De szeptembertől megyek levelezőre egy másik egyetemre.
2022. aug. 7. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!