Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » El lehet helyezkedni recepciós...

El lehet helyezkedni recepciós munkakörben csak érettségivel, tapasztalat nélkül, de tényleges, folyékony középszintű angollal?

Figyelt kérdés

Hotelekben, magánklinikákon stb....

Most nézem az álláshirdetéseket. Szeptembertől még szakmai képzésre is fogok járni estin, turisztika szakirányon.


2022. aug. 10. 19:23
 1/3 anonim ***** válasza:
82%
Én elsőre azt mondanám, hogy igen. De a színvonalasabb helyeken (gondolok itt 4-5 csillagos szállodákra) szerintem mindenképp kell valamilyen szakirányú végzettség. De tegyél pár próbát, jelentkezzél 1-2 helyre és pár héten belül biztosan választ kapsz.
2022. aug. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
76%
Általában kérik az ott használt szoftver ismeretét, de hát azt is meg kell tanulni valahol. Mindenki volt kezdő, úgyhogy nyugodtan próbálkozz, de ne elsőként pl. az Intercontinentalban.
2022. aug. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
76%
El lehet, diploma nem kell szerintem sehol, nyelvtudás annál inkább, jobb helyeken tapasztalat is
2022. aug. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!