Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyiért vállalnátok háromműs...

Mennyiért vállalnátok háromműszakos munkát gyárban?

Figyelt kérdés

Mosonmagyaróvár térsége és szakképesítést nem igényel. Én 300 nettó alapbér alatt nem akarom elvállalni de ennyit sehol nem akarnak adni.

Tényleg csak az a megoldás hogy irány külföld?


2022. aug. 12. 19:35
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Semennyiért. Nincs az a pénz amiért én éjszaka dolgoznék, amikor aludni kell. amúgy is, millió cikk és kutatás bebizonyította, hogy a 3 műszak hosszútávon egészségtelen.
2022. aug. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%

Veszkény Met-Na, nettó 320-at kapsz 1 hónapra (ha nem vagy 25 év alatti) plusz egyéb juttatások


Csorna Wienerberger gépkezelőként bruttó 541.000-573.000 Forintokat haza lehet vinni


Óváron, ha jól tudom a Greiner sem fizet rosszúl, mint gépkezelő/beállitó


Úgy tudom Kunszigeten is meg tudsz keresni 300 felett illetve az unokabátyám a Motimba dolgozik és elég jól kap, de azt nem tudom, hogy ő mit csinál ott.

2022. aug. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
97%

Kérdésedre a válasz, ha nettó 300-350 nincs meg 3 műszakba én nem vállalnám.


Teszem hozzá én a Met-Na-ba kipróbáltam a 3 műszakot, ha nem lenne más maximum akkor, de még ez a 300 feletti nettó sem elég ahhoz, hogy 3 műszakozzak. Éjjel aludni kell...

2022. aug. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
94%
3 műszak? Nincs az a pénz...
2022. aug. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
78%
Nézd, én a MÁVnál vagyok 220 nettóért, de nyugis 8 órás irodai munka, pedig egy betanított munkás többet keres nálam több műszakban. Na és? Én lehet 20 év múlva még jól alszok, ő 20 év múlva alvászavaros lesz, beteg lesz. Akkor ki él jobban?
2022. aug. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
95%

Semennyiért!


Hamarabb kikészülsz a kimerítő rendszertelenségtől, mielőtt a pénzt elkölthetnéd!

2022. aug. 13. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!