Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Olyan munkát szeretnék végezni...

Olyan munkát szeretnék végezni, ami 100%-ban itthonról végezhető. Ötlet?

Figyelt kérdés

A környéken nem igen van munkalehetőség (ezt így konkrétan a munkaügyön is mondták), illetve a buszjáratok se valami jók.


Pályakezdő vagyok, a szakmám informatika, illetve az angol is nagyon jól megy, van belőle emelt érettségi + nyelvvizga.


A Munkaügyön a tanácsadó a Call Center/ügyfélszolgálat területet javasolta. Egy másik pályakezdő is ott helyezkedett el az ő tanácsára.


Pontosabban a Vodafone-nál. Én is jelentkeztem oda már aznap ahogy mondta, beletelt kis időbe mire válaszoltak, aztán ki kellett tölteni valamilyen tesztet, ami abból állt, hogy 10 mondatot át kellett fogalmaznom időre. Szerintem egész jól ment, de talán mégse, mert jött egy sablonos email, hogy "eddigi tapasztalataim (amik nincsenek) lenyűgözőek, de sajnos nem rám esett a választás".


Aztán megpróbálkoztam egy másik ilyennel, szintén egy ilyen teszt volt, meg egy ilyen IQ teszt szerűség. Kettőt találhattok, hogy ez sikerült-e. Tudni akartam mit rontottam el, de csak annyit kaptam, hogy "nem tudjuk, a rendszer ellenőrzi".


Persze több ilyenre is jelentkeztem, (ahol nem elvárás a tapasztalat) de a legtöbb még csak nem is válaszol. Kezdem feladni a reményt, szóval így kerültem ide.



Amire gondoltam az esetleg a fordító munka lenne, de nem nagyon találtam.



Amihez még értek az a Wordpress, nem vagyok profi, de olyan középszinten már elég jól megy, na persze programozás nélkül.



Vagy ha valaki esetleg tud olyan kérdőívkitöltős oldalt, ami nem olyan, hogy 10 perc mire eljutok a rendes kérdéshez és az is azt írja, hogy "sajnos ez a kérdőív nem nekem való" vagy már nem is tudom hogy fogalmazott, szóval ha valaki tud olyat amiről tényleg tudja, hogy jó meg minden akkor esetleg még ez is érdekelne. Nyílván nem hosszútávra gondoltam ezt én sem, de egyelőre jobb lenne a semminél.



Előre is köszönöm a válaszokat!



2022. aug. 14. 20:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
37%
Bonga, MFC, LiveJasmin.
2022. aug. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
50%
Felejtsd el tapasztalat nélkül. Még nem tart ott a világ, Mo meg főleg nem.
2022. aug. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
17%
chatturbate
2022. aug. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
74%
Tapasztalattal rengeteg van. Két éve nem láttam élőben klienst úgy hogy két cégem van.. :D
2022. aug. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
68%
Tanulj meg programozni mert itt még a bénákat is felveszik.
2022. aug. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Konkrétan milyen városról van szó? És mit jelent az informatika szakma, ha programozni nem tudsz, csak wordpress?
2022. aug. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
A hivatalos neve irodai informatikus. Microsoft Office-t tanítottak a suliban (Word, Excel, Access, PowerPoint), hálózatokról is volt szó, meg valamennyi programozás is volt, de az nekem annyira nem ment (amihez hozzátett, hogy eléggé elavult volt az oktatás is, meg a gépek is). Konkrétan mindenből tanítottak egy kicsit ami informatika, a Wordpresst azt magamtól kezdtem el tanulni még tavaly, bele is kezdtem a bloggerkedésbe, de rájöttem, hogy ezt még nem tudom elkezdeni, mert ehhez is kell azért pénz ameddig nem indul be, az pedig akár egy év is lehet. Egyébként Somogy megyében lakok, Csurgó közelében egy faluban.
2022. aug. 15. 11:14
 8/12 anonim ***** válasza:
57%

Tudsz olyan makrót írni excelben, hogy becsukáskor a frissített sorokat elküldje egy email címlistára?

Be tudod állítani a wordben, hogy a láblécben egy naptárból lehessen dátumot választani?

Mit kell csinálni, hogy minden fián legyen egy 2 cm színes sáv a dia alján?

2022. aug. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
2022. aug. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Ha érdekelnek még kérdőíves oldalak akkor írj privátban, tudok néhányat, amelyek biztosan fizetnek. (Persze sajnos egyikből sem fogsz meggazdagodni, de egy kis zsebpénzt össze lehet szedni.)
2022. okt. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!