Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Manapság már csak IT-sként...

Manapság már csak IT-sként lehet jól keresni?

Figyelt kérdés

2022. aug. 18. 23:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Létezik más piacképes dolog is azon kívül.
2022. aug. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
81%
Nyilván akinek van egy kis esze, az nem fog IT-n kívül keccsölni szotyiért.
2022. aug. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Egy csomó jól kereső szakma van ITn kívül is, csak ez a legfelkapottabb jelenleg.


Egy mérnök, egy orvos, gazdasági területen dolgozók, fodrászok, festők és egyebek is jól keresnek. De még van egy csomó más szakma is

2022. aug. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Az IT-n belül kire gondolsz ?

Egy önkormányzatnál dolgozó rendszergazdára vagy mondjuk egy Cisco Certified Internetwork Expert-re ?

Más tudásszint, más fizetési kategória.


Más szakmáknál is hasonló a szórás a fizetésekben. Van Józsi bácsi aki hegesztget és vannak minősített hegesztők akiknek a munkája szinte műalkotás.

2022. aug. 19. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nem.
2022. aug. 19. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
66%

Havi 5.5 millió forintnak megfelelő pénz a bruttóm egy tech cégnél. Nem fejlesztő vagyok, hanem designer. Mutass még egy iparágat, ahol hasonlóan lehet keresni. A magán egészségügy talán. De kábé ennyi.


Hozzáteszem: nem magyar a munkáltatóm.

2022. aug. 19. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
#6 Nem tudom hogy csinálod azt de ez a fizu még amcsiknál is az extrémen jó kategóriába tartozik
2022. aug. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Én egy szimpla IT üzemeltető vagyok Budapesten egy multinál. 600 ezer HUF az alapfizum, erre jönnek még rá a pótlékok. Simán haza viszek 700-750-et egy hónapban, és nem kell megszakadni. Alig ismerek IT szakembert aki 400 alatt keres. Ugyanakkor rengeteg irodistát ismerek (titkárnő, adiminisztrátor) akik alig kapnak 300 ezret, de inkább 200-220-at kapnak. Szóval igen, kb. az IT amivel lehet keresni.
2022. aug. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Inkább úgy mondanám, hogy ha szereted a munka jellegét, van hozzá tehetséged és tudsz angolul, akkor IT-ban kiemelkedően jól lehet keresni. Már csak a munka jellegéből adódóan, távmunkában akár másik kontinensen is lehet a munkáltatód.
2022. aug. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
9%

Amm nem tudom miért lettem lepontozva a #7 válaszommal.

5.5 milla az 66 millió évente ami még a mostani dollár árfolyam mellett is 165 ezer dollár.


Csak hogy lássátok a top fizetéseket:

[link]


Biztos van ennél pontosabb statisztika is de azért ebből lejön hogy kb mennyit kapnak.

2022. aug. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!