Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyek a legkeresettebb...

Melyek a legkeresettebb OKJ-s/fizetős szakmák nőknek, amivel viszonylag hamar el lehet helyezkedni?

Figyelt kérdés

2022. aug. 19. 08:34
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Kormos
2022. aug. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Masszőr.
2022. aug. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Én olyanokra gondoltam, mint például bölcsődei dajka

Banki, befektetési és termékértékesítő

Gyógyszertári asszisztens, gyógyszertári szakasszisztens

Egészségügyi szakmák

Rendezvény vagy esküvői szervező

Cukrász

Szakács

Stb…



Én ezeken gondolkodom mostonában, hogy melyik az amelyikkel jól lehet keresni, és hamar is találok vele munkát.

2022. aug. 19. 11:17
 4/9 A kérdező kommentje:
Szolnokon
2022. aug. 19. 11:18
 5/9 ascelpius ***** válasza:
100%

Bölcsődei dajka - el lehet helyezkedni, de nem fizetik meg, garantált szakmai bérminimum általában


Banki, befektetési és termékértékesítő - lutri: normális cégnél kell dolgozni és kell hozzá egy személyiség is, hogy jól menjen


Gyógyszertári asszisztens, gyógyszertári szakasszisztens - viszonylag jól lehet vele állást találni, gyakran laborokba is felvesznek ilyen végzettségel asszisztensnek, fizu átlagos de az mindig bejelentve


Egészségügyi szakmák - biztos szakma, munka mindig lesz és ha sikerül magánba elhelyezkedni akkor még a fizu is jó tud lenni


Rendezvény vagy esküvői szervező - erről nem tudok nyilatkozni


Cukrász - húzós és korán kelős szakma, sok helyen félig feketén megy


Szakács - jól tud fizetni, viszont hosszú műszakok melegben és szinte mindig félig feketén



Én a vendéglátós szakmákat mostanság hanyagolnám, eléggé ingatag lábon áll a gazdaság a vendéglátás meg annál is inkább

Amúgy ha szereted az adminisztratív munkák, akkor én elgondolkodnék könyvelői képzésen

2022. aug. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Programozó maki.
2022. aug. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Könyvelő.
2022. aug. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én három területet mondanék, ahol mindig lesz munka: az egészségügy, a posta és a MÁV. meg a BKV is. Ha kitanulod például a villamosvezetést, komoly munka, de 500 ezret lehet vele keresni havonta.
2022. aug. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Fogászati asszisztens?
2022. aug. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!