Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit csinál egy ügyészségi...

Mit csinál egy ügyészségi jegyzőkönyvvezető/írnok? Többi lent..

Figyelt kérdés
Ismeri valaki ezt a munkakört, dolgozott valaki ebben? Kihallgatásokra kell gondolom menni, ott jegyzőkönyvet vezetni, de azon kívül milyen feladatok vannak? Mennyire stresszes, feszített tempójú maga a munka?

#ügyészségi jegyzőkönyvvezető
2022. aug. 20. 19:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Volt osztálytársam dolgozik ott, szereti csinálni. Kb. az a feladat, amit leírtál. Ki kell szolgálni ügyvitelileg az ügyészeket. Kb. mint régen a titkárnők. Kávét mondjuk nem kell főznie. :)
2022. aug. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Es ő eljár kihallgatásra is,jegyzőkönyvet kell írnia v ez kimondottan olyan irodas munka ami helyben van?
2022. aug. 21. 10:26
 3/8 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem mert a két mkör egyrészt nem uaz, nem is egy helyen van, másrészt az egyiknél gépelni kell a másiknál viszont inkább szerkeszteni úgy tudom.
2022. aug. 21. 10:28
 4/8 A kérdező kommentje:
Nekem a gépeléses munka határozottan tetszik, de szerintem ilyen helyeken inkább pályakezdők, nagyon fiatalok vannak. Illetve attól tartok hogy itt inkább kiszámíthatatlan a munkaidő ami nekem nem túl előnyös. :(
2022. aug. 21. 10:34
 5/8 anonim ***** válasza:

Ő egy fix épületben dolgozik, fix munkaidőben. 52 éves, kb. 6 éve dolgozik ott.


Alapkérdésed: Jegyzőkönyvvezető/írnok munkakörről beszélünk. Mindegyikhez kell gépírástudás, legalább középfokú iskolai végzettség, és ügyviteli vizsga. Ne nagyon szedd szét a kettőt, mert majdnem ugyanaz. Talán az írnoknak több jogosultsága van, kicsit önállóban dolgozhat, mint egy a jegyzőkönyvvezető (ha már mégis szétszedtük a kettőt).

2022. aug. 22. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem, mert úgy tudom az egyik a kimondott írnok /leíró aki az ügyész utan javít, a masik munkakör kimondottan jegyzőkönyvvezeto aki akar kihallgatasra jár, utóbbi inkább gépeléses munka. Szerintem a rokonod ha nem jár kihallgatasra akkor az előbbit csinálja.
2022. aug. 22. 09:07
 7/8 A kérdező kommentje:
Bocsi volt osztálytárs.
2022. aug. 22. 09:07
 8/8 A kérdező kommentje:
Írtam privátban.
2022. aug. 22. 09:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!