Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mázsa harminc kilósan van...

Mázsa harminc kilósan van értelme Decathlonba jelentkezni? Vagy diszkriminálnak?

Figyelt kérdés
2022. aug. 20. 21:40
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
14%
Troll a kérdező
2022. aug. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Miért kell bántani azt aki ducibb? Ezért megalázó ahol sportos jelentkezőket várnak.
2022. aug. 20. 22:36
 13/20 anonim ***** válasza:
95%
Ne égesd magad, az egy sportbolt, te pedig nagyon el vagy hízva. A decathlonba max edző felszerelést menjél venni.
2022. aug. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Nálam sosem merült fel, hogy hány kilós vagyok pedig 120 at elérem.

Igaz, hogy 190 magasság társul mellé.

2022. aug. 21. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
156 cm 130 kiló?Szerintem fel se tudsz állni ilyen arányokkal szóval felejtős
2022. aug. 21. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb munkakörben valóban nem szabad diszkriminálni senkit, de azért vannak kivételek. Ha egy politikai párt tanácsadót keres, szempont lehet, hogy mik a politikai nézetei. Ha egy színház színészt keres, igenis számíthat a nem és az életkor. Egy modellt el lehet utasítani azért, mert nem elég vékony/magas…

Jogi oldalról a te eseted kevésbé egyértelmű… úgyhogy majdnem biztos vagyok benne, hogy ha emiatt nem vennének fel, akkor sem ezt mondanák, hanem vagy nem indokolnák, vagy csak annyit mondanának, hogy találtak mást.

Ha viszont üzleti oldalról nézem, szinte biztos, hogy nem fognak felvenni. Egy üzletben fontos az, hogy az eladó hiteles legyen a vásárlók számára, és a legtöbb ember (tisztelet a kivételnek) ha meglát egy 130 kilós embert, nem fogja róla azt elhinni, hogy ez az ember biztos fog tudni neki segíteni sport cuccokat ajánlani, mert nem hiszik el, hogy sportolsz (függetlenül attól, hogy így van-e).


Off: Egyébként abszolút jószándékból írom, kérlek, ne vedd bántásnak: ezzel a súly/magasság aránnyal te nem “ducibb” vagy, hanem valószínűleg nagyobb a baj. A saját egészséged érdekében próbálj változtatni.

2022. aug. 21. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Kolléganőm akkora, mint egy ház. Soha ki nem néztem volna belőle, hogy versenyszerűen kézilabdázik egy csapatban. Pedig igen...
2022. aug. 21. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
most nem tudom hog tényleg troll vagy, vagy tényleg ilyen hülye... szerinted a szétfolyó hájadat tényleg egy sportbolt akarja majd mutogatni? vagy leginkább bármilyen bolt, egy eladói munkakör nagy része abból áll, hogy mész fel-alá, rakodsz, rámolsz, pakolsz, és lásd be, ha képtelen vagy ezeket ugyanolyan gyorsan és effektíven csinálni, mint a normális emberek, akkor mindenkinek csak kikerülhetetlenül útban lennél... plusz, biztos nagyon meggyőzően tudnál sportfelszerelés eladni, ha látszik rajtad, hogy tvben se nézel olyat, nem hogy használnád.
2022. aug. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Akkor elkezdek Shóbert Norbert kazettákra fogyókúrázni, ha mindenki bánt.
2022. aug. 21. 12:23
 20/20 anonim ***** válasza:

Én nem bántalak. Felőlem jöhetnél dolgozni a Decathlonba. Eladónak az jó, aki mosolyog, szívesen segít a vásárlóknak, és alázatos a munkájával kapcsolatban.

Semmit nem ér a kigyúrt, paraszt pénztáros egy boltban...

2022. aug. 22. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!