Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » El szeretnék költözni Ausztriá...

El szeretnék költözni Ausztriába, milyen munkát végezhetnék ha cukrász a szakmám?

Figyelt kérdés

Cukrászra gondoltam ha felvennének valahova (nem régen végeztem el az iskolát még csak sajnos) viszont van egy közepes termetű 5 éves kutyám akit magammal szeretnék vinni mindenképp és sajnos elég sok holmim is van amit max pár hónapig tudnék már csak itthon tárolni. Megválni nem szeretnék semmitől mert konyhai felszerelések, ruhák, kutya cuccai, stb. amik még a későbbiekben is jól jönnének ha nem dobom ki őket. Csak sajnos egy másfél vagy 2 szobás lakásban férnénk el kényelmesen.

Mennyi pénzt kéne vinnem, hogy bérelni tudjak egy ekkora lakást? Mi kell hozzá nekem így mint magyarnak?

Másoknak akiknek se kutyájuk se ennyi holmijuk nincs, hallottam felveszik őket hotelbe dolgozni ahol van egy szobájuk és étkezhetnek is ingyen úgymond. Sajnos îgy én ezzel a lehetőséggel nem fogok tudni élni. Egyedül vagyok, párkapcsolatom nincs sajnos akivel könnyebben megoldhatnánk ketten.

Mit tanácsoltok? Illetve hol tudnék a dolgoknak utánna nézni és munkát keresni?

Köszönöm! 26n



2022. aug. 20. 23:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerezz egy tárolót:

[link]

2022. aug. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Napi 100 ezer ingazik a nyugati hatarszélről. Pláne Sopronból, onnét érhető el a legtöbb munkahely. Ha félsz egyből a mély vízbe kerülni, akkor vegyél ki azon a részen egy szobát és próbálj onnét dolgozni ingazva. Az azert kevésbé melyvìz, egyedül a munka nyelvet kell megtanulnod az elején. Nem kell németül albérletet berelni, egészség biztosítási intézni, hivatalban ügyet intézni stb.
2022. aug. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Első körben szezon munkát ajánlanék.Ott a szállas étkezés általában ingyenes.

Tehát csak annyi pénz kell hogy kiutazz meg némi költő.A kutyát sok helyen megtűrik.

Aztán ha lesz némi egzisztenciád tudsz éves állást vállalni és saját albérletet bérelni.

2022. aug. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Nyiss cukrászdát Bécsben!
2022. aug. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!