Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Manna ABC-ben milyen dolgozni?

Manna ABC-ben milyen dolgozni?

Figyelt kérdés

Valaki dolgozik ott? Milyen?

Találtam pár véleményt, de elég régiek. Egyébként fiatalokat látok sokszor ott, főleg éjszaka.



2022. aug. 21. 23:45
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

Ahol én szoktam menni ott az eladók nem túl vidámak és eléggé életuntak. Amikor szép kártyával akartam fizetni és mondtam melyik zseb volt amelyik majd kiakadt.

Ez alapján lehet nem a legjobb. Én nem tudnék ott 10-12 órát eltölteni dolgozóként.


Amúgy újabban a hűtött üdítőik sem hűtöttek. Ezt két mannában is tapasztaltam már.

2022. aug. 22. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Voltál végül interjún vagy akár dolgozni? Mi a tapasztalat?
2022. nov. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ja neem végül, annyira mégsem szimpatikus. Rájöttem hogy jobb az olyan hely ahol "el lehet vegyülni" ez meg mégis csak egy kisbolt. Nem bírom azt ahol nagyon erőltetett családias akar lenni a hangulat. Inkább csak beesek elvégzem a műszakot aztán csá. Csak a meló miatt vagyok ott.

Tescoban voltam közben leltáron, az egész jó. Vagyunk kb 30-an, senki nem akaszkodik rád. Szerintem az árufeltöltés vagy kasszázás is egész okés lehet ott. De ezek a kisboltok grr, persze attól is függ te milyen személyiség vagy.

2022. nov. 15. 21:19
 4/5 anonim ***** válasza:

Azért kérdeztem, mert pont olvastam véleményeket { olyan dolgozók írták, akik most dolgoztak / dolgoznak ott} és olyan siralmas a bér, hogy csak pislogtam ilyen létezik 2022- ben. Tudom sosem kaptak milliárdokat a bolti eladók, de még ahhoz képest is, úgy meg főleg szánalmas, hogy több műszak van.

Ezek ismeretében jól tetted nem mentél. :)


A Tesco érdekes dolog, mert mint vásárló a boltot kerülöm viszont az elmúlt pár évben ha valaki mesélte dolgozott ott csak jót mesélt. Mármint, hogy korrektek stb.

2022. nov. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Pedig pont úgy reklámozzák magukat hogy milyen jó pénzt adnak, de ezek szerint akkor nem. Tényleg szerencse hogy nem mentem oda akkor.

A tescóról a köztudatban olyan rossz a vélemény, nekem elkezdték hogy ne menjek oda semmiképp, szörnyű stb. De ezt olyanok mondták akik nem dolgoznak ott. Az ott dolgozókon én nem azt látom hogy utálnák. Szerintem tök nyugis lehet, max monton. Meg nagy vállalatnál én jobban szeretek dolgozni, mert valahogy tényleg korrektebbek, nehezebb sunyulni.

2022. nov. 19. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!