Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nem kaptam fizetést,mit tudok...

Nem kaptam fizetést,mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Múlthét pénteken közös megegyezéssel eljöttem a munkahelyemről. A szerződésben az állt,hogy 5 munka napon belül megkapom a béremet. Ma letelt az 5 nap, se bérpapír se utalás. Mit tudok ilyenkor csinálni?

2022. aug. 26. 16:31
 1/2 ascelpius ***** válasza:
92%
Sok helyen nem utalnak külön, hanem mindenki fizetésével együtt utalják ki azokét is akik felmondtak, hogy ne kelljen külön utalást és adminisztrációt intézni (ami persze nem szabályos)
2022. aug. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom az előttem szólóhoz. Nem szabályos, ettől függetlenül nagyon elterjedt.


Ha a jövő hónap 10-én sem érkezik meg a pénzed, leszámolási papírok, a kormányhivatalokban találod a munkaügyi hatóságokat. Ott tegyél panaszt, majd ők intézkednek, hiszen azért vannak.

2022. aug. 28. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!