Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az milyen, hogy Vodavone-nál...

Az milyen, hogy Vodavone-nál egy értékesítő nettó 200-at keres?

De azért legyél eredmény- és sikerorientált. Persze vidéken van (Pécel), de ettől még a bruttó sem elég max az éhenhaláshoz. Azt sem értem, hogy 25 év alatt miért több a fizu.

Szerintetek ez normális dolog ebben az országban?

Feladatok:

• Az üzlettérben tartózkodó ügyfelek barátságos, professzionális kiszolgálása

• Az értékesítési lehetőségek felfedezése és kiaknázása minden folyamatban

• Ügyfelek valós igényeinek felmérése

• A számukra releváns termékek és szolgáltatások bemutatása és ajánlása

• A Vodafone által előírt értékesítési módszer és folyamatok használata

• Meglévő ügyfelek előfizetéseivel kapcsolatos ügyintézés, tájékoztatás

• Panaszok, reklamációk kezelése mindig a maximális ügyfél-elégedettség elérése érdekében

• Szervizes ügyintézés és adminisztráció

Amit kínálunk:

• megbízható, hosszú távú, stabil munkakörnyezet

• alapfizetés: bruttó 300 752 Ft, nettó 200 000 Ft /25 év alatt nettó 245.113 Ft/

• havi nettó 20 000 Ft cafeteria Szép Kártyán

• felső plafon nélküli jutalékrendszer

• havi értékesítési ösztönzők

• eltöltött évek utáni emelkedő bónuszrendszer

• dolgozói tarifacsomag neked és a családodnak is

• multinacionális, fiatalos, inspiráló munkakörnyezet és feladatok

• szakmai fejlődés, folyamatos tréning lehetőség, mentori támogatás, hogy a legjobbat hozhasd ki magadból

• elfogadó és nyitott közösség

Téged keresünk, amennyiben magadra ismersz:

 eredményorientált, sikerfókuszú személyiség

 kezdeményező és együttműködésre törekvő csapatjátékos

 pontos és precíz a munkavégzés során

 kiváló kommunikáció szóban és írásban egyaránt

 erős felhasználói szintű Office ismeretek

2022. szept. 4. 20:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
61%

Hát Vodafone sosem arról volt híres, hogy halálra kerested magad értékesítőként. Egyik ismerősünk 12 éve kb 80 ezer forintot vitt haza, ami akkoriban kb ugyanennyire rossz volt.

Kb jutalékkal együtt kapsz értelmes fizetést.

2022. szept. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
73%

Magyarországon a kizsákmányolható palimadarakat keresik a cégek.

Értelmes ember nem marad Magyarországon.

2022. szept. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
17%
Na de oda van írva, hogy + jutalék.
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
17%
és mennyi az eladás utáni jutalék?
2022. szept. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
21%
A Vodafone értékesítők új mottója: Andi jobb, mint kapni
2022. szept. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%
Az osszes jutalekos munka ilyen, hulladek fix fizetes es a jutalekbol kell megszedni magadat. Ennek mi koze a Vodafone-hoz?
2022. szept. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
77%
Ha nem vagy elégedett ne vallald el
2022. szept. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
68%

Máshol is e körül megy.

Lényegében sem tapasztalat sem végzettség nem kell hozzá.

Ha van bármilyen piacképes tudásod nyilván ez az állás nem játszik de ha a semmire szeretnél nagy fizetést azt sehol sem fogják megadni.

2022. szept. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
81%
Nem 200at keres… az az alap fizetés, jutalékkal együtt 5-600 megvan egy hónapban, de kell is dolgozni érte
2022. szept. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
És a jutalék miből jön? Én eléggé kétlem azt az 5-600-at.
2022. szept. 4. 23:39
1 2