Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az reális, hogy egy vidéki...

Az reális, hogy egy vidéki tehenészeten, végzettséget nem igénylő munkáért nettó 300 ezret fizessenek?

Figyelt kérdés

Le van írva az álláshirdetésben, hogy nettó 300. Vagy elírás?

300 ezret fizetnek, hogy lapátoltam a tehénszart.



2022. szept. 5. 22:06
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
81%

300 ezerért havi 300 órában lapátolhatod a tehénszart.

Hát de nem megéri a hülyének is???

2022. szept. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
80%
Linkeld az allashirdetest.
2022. szept. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
2022. szept. 5. 22:48
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Azért fizetnek ennyit mert éjjel kel lapátolni a tehénszart
2022. szept. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Hát ennyi pénzért én lapátolom éjjel is
2022. szept. 5. 23:10
 6/22 anonim ***** válasza:
88%
Ez három munkakör kapásból. Éjjeli őr, szarlapátoló, meg állatokat ellátó.
2022. szept. 6. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
+ az ellési folyamatokban is segédkezni kell
2022. szept. 6. 00:36
 8/22 anonim ***** válasza:
95%

Hát... nem tudom. Telepvezetőt keresnek, aki az itatókat tisztitja és szart lapátol. Meg ellés közben segítő. Meg éjjeliőr. Én mondjuk a tehenem közelébe nem engedném elléskor azt, akinek nincs gyakorlata állatgondozásból sem, nem hogy segédkezzen egy amatőr az elléskor. Aztán a végén elájul ott nekem aztán csak a baj van.

Komolytalan az a cég, aki gyakorlat nélküli embert is elfogad egy tehenészetbe.

Ha minden egyes itatóval csak 1 percet dolgozom, akkor is csak 60-at tudok kitisztitani. De ez egy 500-as tehenészet (és az itatók kitisztítása sem 1 perc). Az etetőutak feltolása - normális helyen van erre egy kisgép, amivel elpöfögsz és megcsinálod. De kézzel, egyedül, éjjel... egy 500-as tehenészetben. Aha.

De alapvetően az a legnagyobb bajom, hogy gyakorlat nélküli embert éjszakára otthagyni 500 tehénnel, amik közül ki tudja hány éppen elleni fog... nagyon pitiáner egy banda lehet ez. (vagy én, egy kulturált országban élve, más tehenészeti körülményekhez vagyok szokva, ahol pl. napközben, kisérővel, látogatóba jöhet csak gyakorlatlan ember. Alkalmazni gyakorlatlan és végzettség nélküli embert max. az iroda épületében wc pucolónak.)

2022. szept. 6. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
92%
8-as jól mondja
2022. szept. 6. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
De jól fizetnek
2022. szept. 6. 04:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!