Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen bérigény lehet reális...

Milyen bérigény lehet reális online marketing specialistaként, közel 10 év tapasztalattal, kis cégnél?

Tudom, furán hangzik, hogy 10 évvel a hátam mögött nem tudom, mennyit kérhetek, de az az igazság, hogy ezer éve nem voltam alkalmazott, amikor utoljára az voltam, akkor is teljesítménybérben, itt viszont fix bért kell megadnom. Próbáltam keresgélni, de elég nagy a szórás.
2022. szept. 1. 13:17
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
10 évvel már bőven senior vagy. Én br. 1,1 - 1,3 körül próbálkoznék
2022. szept. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
1: multinál én is, de ez egy kis cég, szerintem ilyen kontextusban nem reális.
2022. szept. 1. 13:24
 3/8 anonim ***** válasza:
81%

Mekkora cég? Mekkora az árbevételük?

Mik a feladatok?

2022. szept. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nagyon pici, nemrég indult cég, kb. 5 fővel. PPC, Ads, social, hírlevelek, szövegírás. Szóval kicsit ilyen mindenazegyben marketinges kolléga kell nekik lényegében, és hát amúgy vannak kétségeim afelől, hogy ez a szint nekem való lenne, de gondoltam, meghallgatom őket.
2022. szept. 1. 13:54
 5/8 NTBS ***** válasza:
Amennyire szüksége van.
2022. szept. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A leírás alapján 350 bruttó alatt lesz az ajánlatuk
2022. szept. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen, én is ettől félek, mondjuk az nyilván nevetséges, annyiért biztos, hogy sehol nem fogok dolgozni. Az egy kezdő fizunak is a gyengébb kategória.
2022. szept. 1. 14:58
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Marketing specialistaként nem fognak 1.3-at fizetni neked sehol.

Szerintem multinál br 700-800, kisebb cég br 600-650

2022. szept. 1. 15:46