Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Gazdasági területen junior...

Gazdasági területen junior pozícióban bruttó 700 ezer forint első munkahelyen milyennek számít?

Figyelt kérdés

Megnéztem nemzetközi viszonylatban (USA, Nyugat-Európa) és mindenhol azt írták az éves jövedelmemre, hogy nagyon kevés, alsó hangon a négyszeresét keresik meg nyugaton.


Magyarországon és azon belül Budapesten milyennek számít?



2022. szept. 8. 09:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
61%
Olyan átlagos. Ma már sokan kapnak palyakezdo poziban ennyit.
2022. szept. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
rendben köszi!
2022. szept. 8. 15:33
 13/14 anonim ***** válasza:

Na azt meg ne magyarázza nekem senki, hogy teljesen kezdő, 0 pozícióval rendelkező juniort felvennének 700 bruttóval, mert menten lehidalok.

Nemrég végeztem közgázon, egyetlen szaktársam se kapott nem hogy ilyen, de ezt megközelítő ajánlatot sem, multinál sem.

Legjobb ajánlat az 550 bruttó volt. És ez gazdasági terület.

A semmit nem fogja megfizetni egy vállalat, max, ha már több éves releváns tapasztalata van gyakornoksággal az illetőnek.

2023. febr. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
#13: Egyetértek!
2023. febr. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!