Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A mai magyar árakkal szerintet...

A mai magyar árakkal szerintetek mennyi lenne az elvárható minimálbér?

Figyelt kérdés
Akár nettót, akár bruttót is írhattok.

2022. szept. 15. 12:36
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/81 anonim ***** válasza:
77%

"a dolgozók száma 4,5 millió körül van, ebből 1 millióan keresnek minimálbért."



Akkor miért írtad, hogy a "fél ország" minimálbéren van...??????

2022. szept. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/81 A kérdező kommentje:

hozzátettem, hogy +20-30-40ezer ft nem oszt nem szoroz szerintem, így kijön még egy laza millió ember.



És akkor most rakjuk hozzá az átlag nyugdíjast is, úgy már nem lesz meg szerinted az aránY?:))


nekik a nyugdíjuk a fizetésük.

2022. szept. 16. 12:18
 53/81 anonim ***** válasza:
0%

"a dolgozók száma 4,5 millió körül van, ebből 1 millióan keresnek minimálbért."


Az akkor hol van a fele?! Mellesleg: mutass konkrét statisztikát, mert ideböfögni ilyeneket bárki tud. Én meg azt mondom, hogy alig van, aki minimálbért keres. Van az ismerőseim között olyan, aki nyugdíj előtt áll, kényszerűségből a nyugdíjig hátralévő pár hónapot utcaseprőként tölti, de ő is többet kap a minimálbértől.


"hozzátettem, hogy +20-30-40ezer ft nem oszt nem szoroz szerintem, így kijön még egy laza millió ember.


És akkor most rakjuk hozzá az átlag nyugdíjast is, úgy már nem lesz meg szerinted az aránY?:"


Ja, hát akkor már tegyük hozzá a diákokat és a gyerekeket és rögtön kijön, hogy a 9,7 millió főből 3 milliónak minimálbér közeli a jövedelme, szóval kevesebb, mint egyharmadnak...


Csűrheted-csavarhatod a számokat, attól még nem lesz igazad. Sokan keresnek vacakul, de azért konkrét minimálbéres nincs olyan sok. Ja és ha minimálbérrel kezded a karrieredet, az nem feltétlen a te szégyened. De ha minimálbéren is maradsz, az már igenis az, mert az azt jelenti, hogy nem akarsz fejlődni és előrébb jutni.

2022. szept. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/81 anonim ***** válasza:
60%

"ebből 1 millióan keresnek minimálbért"


Marmint papiron. Ennek nagy resze szurkemunkas zsebbe kapott jovedelemmel.

2022. szept. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/81 anonim ***** válasza:
21%

54: pont ez jutott eszembe nekem is...


A zsebbe kapott mégegyszer annyi nem szerepel a kereseti statisztikákban....

Persze ezt a nyígók nem veszik figyelembe.

2022. szept. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/81 A kérdező kommentje:

hány nyudíjas kap zsebbe pénzt? Vagy hány tanár, tescos alkalmazott?


Ne csak a szakmunkás márlonbrándókból induljatok ki.

2022. szept. 16. 14:37
 57/81 anonim ***** válasza:
64%
Hogy jön a nyugdíjas a bérstatisztikákhoz?????
2022. szept. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/81 A kérdező kommentje:
Úgy, hogy jöttek itt a sokdiplomás menedzserek, meg IT-sek, hogy "nagyon kevesen keresnek csak minimálbért, jólét van itt stb", akkor mi a helyzet a nyugdíjasokkal? nekik ugyan úgy teljes árat kell fizetniük mindenért.
2022. szept. 16. 14:44
 59/81 anonim ***** válasza:
82%
Zsebbe fizetni nem a tanárnak vagy a Tesco-s árufeltöltőnek fognak. Nem is a gyárban futószalag mellett ácsorgó droidnak. Sokkal inkább a magyar tulajdonú kisvállaltnál a raktárosnak.
2022. szept. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/81 anonim ***** válasza:
100%
#59 meg a kulonbozo futaroknak, vendeglatasban dolgozoknak, prostitualtaknak, szepsegiparban dolgozoknak stb.
2022. szept. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!