Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit dolgoztok,amit szerettek...

Anonimusz00 kérdése:

Mit dolgoztok,amit szerettek is csinálni?

Figyelt kérdés

Mellesleg jól is fizet mellette.

Mivel éri meg leginkább foglalkozni a mai világban,arra lennék kíváncsi.



2022. szept. 16. 22:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Autószerelés
2022. szept. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
IT programozás
2022. szept. 17. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szoftverteszelés.
2022. szept. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
IT mérnök voltam eddig, most kizárólag fejlesztő.
2022. szept. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Karbantartó plusz autószerelőnek tanulok estin és azzal is próbálok foglalkozni.


“Mivel éri meg leginkább foglalkozni a mai világban,arra lennék kíváncsi.”


Azzal ami érdekel

2022. szept. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
tartalomgyártás, automatizálás
2022. szept. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Azzal éri meg leginkább foglalkozni, ami a téged érdeklő, számodra szimpatikus dolgok közül a legpiacképesebb.


Én emberi nyelven statisztikus vagyok, nem kifejezetten programozó, de a munkám része a programozás, adatokat strukturálok, elemzek, adatminőséget tesztelek, most már generálok is mesterségesen, ezekkel aztán mások tanítanak, aminek az eredménye szintén hozzám kerül vissza, hogy elemezzem, kimutatásokat készítsek és megjelöljem a rendszer kritikusabb pontjait. :) Szeretem, jó vele elszüttyögni, nem olyan, mint a klasszikus fejlesztői munka, itt kisebbek a problémaegységek és inkább szkriptekkel dolgozunk, mint programokkal. És több a matek. :)

2022. szept. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
25%
Saját pénzemet szaporítom. Gyakorlatilag csak ez az egy dolog érdekel az életben.
2022. szept. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!