Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha ingatlan közvetítő leszek,...

Ha ingatlan közvetítő leszek, akkor a házakat nekem kell majd megkeresni hogy kérjem hogy én adhassam el? Vagy nagyrészt az ingatlan iroda bíz majd rám lakásokat?

Figyelt kérdés

Ez hogy működik?

Kb hány lakást bíz rám az iroda hogy eladjam őket ?


Vki tudna részletesebb infót adni arról hogy hogyan működik?


2022. szept. 18. 00:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Neked kell lakásokat szerezni hogy eladhasd
2022. szept. 18. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%

"Bíz rám az iroda"


:D :D :D :D


Persze, még el is adják helyetted. Neked csak a jutalékot kell felvenned.

2022. szept. 18. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az elején neked kell zaklatni az embereket, hogy legyen olyan amit tudsz árulni
2022. szept. 18. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

1: és adnak ahoz segitseget hogx hogyan keressek eladóvá vált házakat?


Úgy gondoltam hogy alapból sokan ha hazat/lakast akarnak eladni , ingatlan irodat keresnek fel, ahol azt átadják a közvetítőknek, nyilván pluszba is lehet szerezni eladóvá vált házakat, de az már jóval kevesebb.

2022. szept. 18. 07:41
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Vannak olyan országok ahol ez a szokás, Magyarországon általában az az alap, hogy tulaj adja el.


Ráírsz/ felhívod őket és megkérdezed hogy segíthetsz e az eladásban x % ért cserében

2022. szept. 18. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Jah, ezért írják az ingatlan.com-on az eladók, hogy ingatlanközvetítők ne keressenek!
2022. szept. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nagy ingatlanosokkal az a baj h kb semmit se csinálnak azért hogy eladják, felteszik a képeket oldalakra és kb ennyi.


Külföldön ideiglenesen berendezik a lakásokat, profi fotós fotózza a helyet és az az alap hogy bemész az ingatlanközvetítőhöz aki kb mindenben segít

2022. szept. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Külföldön egy butikos eladó 2400 eurót keres itt meg 170 nettót. Ne külföldből indulj ki, külföldtől messze vagyunk, már Etiópia is jobban áll, mint mi gazdaságilag.
2022. szept. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

4# Ez rád van bízva hogy milyen módszerrel keresel magadnak árulható ingatlanokat.

Pl egy területet teleszórólapozol hogy "bízza rám ingatlana eladását" vagy "eladó ingatlant keresek ügyfeleim részére"

Kiszámítod mennyi szóróanyagot teszel ki, és abból mennyi megbízás érkezhet vajon. Nem tudom, én is csak tippelgetnék, de sok munka, aztán kialakul.

Ezen kívül ismeretségi körben tudatni hogy mivel foglalkozol, netes hirdetés, aztán csak gyűlnek azok az eladandó ingatlanok.

Szerintem rohadt nehéz, sok kitartás kell, meg elhivatottság hogy te igenis ezt szeretnéd csinálni. Akkor menni fog. Egy percig sem szabad csüggedni.


1 # voltam

2022. szept. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!