Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hány éves korig szokás a...

Hány éves korig szokás a pultos szakmában dolgozni? Van esetleg személyes tapasztalatotok?

Figyelt kérdés

Kiégtem az előző szakmámtól, szeretnék váltani. Nem sikerült megszoknom a korán kelést, mindig bagoly típus voltam. Lassan 30 leszek. Még nem láttam ilyen idős pultost, főleg kezdőt. Ha meg is tetszene, úgy érzem pár év múlva már főleg túlkoros leszek a pályára. Ismertek harmincas pultost? Esetleg negyveneset?

Tökéletes életszakaszban vagyok a váltáshoz. Már abszolut felelősségteljes vagyok (ez nem árt ha az ember alkoholt ad ki), de család nincs (az asszony nemrég hagyott el, egy darabig nem is lesz). Az előző pályámtól besokaltam.



2022. szept. 18. 16:52
 1/7 A kérdező kommentje:
Jah, persze falusi zugkocsmában még nem jártaam. Nem is ilyesmi helyre gondoltam. A Barcraftba pl. csomót jártunk régen és soha nem aljasodtunk le. Valami hasonló színvonalú helyre mennék szívesen tematikától függetlenül.
2022. szept. 18. 16:54
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Véleményem szerint még siman belevaghatsz, de en max 40 évesig tudom elkepzelni, utána lehet hogy fizikailag nem bírod majd annyira főleg ha ejszakazni kell. De en nem csináltam.
2022. szept. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi. Én még nem láttam 30 éves pultost, de max trendet teremtek. :-) Már van lakásom, tartalékom, szakmám amihez könnyen visszatérhetek. Sokat nem kockáztatok egy próbával. Ráadásul lehet találok egy frissebb kiadású asszonyt is, ha már a megszokott lelépett. Fizikailag szerintem bírnám, szeretek éjszakázni. Idővel lehet már fura lenne hogy az ifjúságot valami bácsika szolgálja ki. :-D
2022. szept. 18. 20:20
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
De bolond vagy. :) Fogalmam sincs ilyen helteken mi a trend, de nem gondolom hogy a 30-40 mar öreg, főleg ha fizikailag is bírja. :) Szerintem különben egyrészt gondolom bagy a merohiany, másrészt aki felvesz ő eldonyi kit szeretne alkalmazni így előre szerintem felesleges talalgatni. :)
2022. szept. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%
Abszolút ideális kor ez, szerintem vágj bele, ha szeretnéd ezt csinálni. Én láttam már nagyon idős pultost is, nem volt vele gond, tette a dolgát. Ha jó az állóképességed, akkor nem lesz gond. Még jó is, hogy nem egy 20 éves kis nyegle személy vagy, mert ők nehezebben tudnak bánni egy részeggel, nem veszik őt komolyan.
2022. szept. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként 30 évesen fiatal vagy, nem tudom miért gondolod azt, hogy öreg lennél bármihez. Majd ha kétszer ennyi leszel, akkor talán, de még az sem nagyon öreg kategória.
2022. szept. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatás. Egyébként most nyáron végig toltam egy strandos idénymunkát heti 7 nap, 14 órában. Olyan jól fizettek hogy fel sem tudom fogni (nettóban millió körül egy ful egyszerű betanított munkával). Nyilván egy állandó pultos nem keres ilyen jól, de az biztos hogy bírnám. Főleg mivel úgy látom heti 4 napokat nyomnak.
2022. szept. 19. 11:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!