Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Verekedtél már össze kollégádd...

Verekedtél már össze kollégáddal/kolléganőddel a munkahelyen?

Figyelt kérdés
Mi volt a sztori? Lett következménye?

2022. szept. 22. 13:24
 1/8 anonim ***** válasza:
13%
Mivel ma mar mindenhol alap a full home office, eleg nehez lenne. Esetleg IT-n kivuli alja munkaknal elofordulhat, bar ebben nincs tapasztalatom.
2022. szept. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
anyukáddal se vesztél még össze, hogy nem lett kész a halrudi két programozás közti szünetre?
2022. szept. 22. 13:47
 3/8 anonim ***** válasza:
74%

Nem, civilizalt emberekkel dolgozom egyutt.

De Miskolcon lakok, latok neha ilyen primitiv hajlektalan ciganyokat verekedni, mokas.

2022. szept. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
49%

#1


A második mondatodat gondold át még egyszer, látod, az értékelések is jelzik, valami nagyon nincs rendben a megfogalmazással...

2022. szept. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%
Volt ilyen még jópár éve, az egyik hülyegyerek fejébe vette, hogy én rámozdultam a nőjére (nem tudom miért, csúnya volt rettenetesen) és elkezdett lökdösni, aztán kapott egy csicskalángost mire abbahagyta.
2022. szept. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
66%
Amikor a sitten voltam és kimehettünk dolgozni, akkor egyszer az egyik cellatársammal összevrekedtünk.
2022. szept. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
41%
Jézusom, nem. Felnőtt emberek vagyunk, ennél azért intelligensebben tudjuk kezelni a nézeteltéréseket.
2022. szept. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

az én szakmámban össze vissza utazok európában, vannak keleti meg vannak nyugati kollégák. Általában mindig a keletiekkel van a baj, és a szép szó sokszor nem ér sokat. De ha úgy van, és mind a ketten úgy érzitek bunyózni kell akkor simán egymásnak mentek, megcsapkodjátok egymást, a végén meg még talán kezet is fogtok mert amúgy nincs harag csak hülye voltál és meg kellett hogy leckéztesselek, de ilyet olvastam Arnold Schwarzenegger könyvében is, hogy az osztrák kocsmákban a falujában ha valaki csúnyán nézett rád és te ezért ráförmedtél az meg vissza akkor simán egymásnak estek, 10 perc után meg már együtt iszogattak mint két barát :D


A nyugati kollégákkal ha van valami baj, akkor 1. szabály: ha az ő országában vagy nagyon nem ajánlatos tettlegességig fajulni, mert te mint külföldi úgy is te húzod a rövidebbet, és téged ültetnek le vagy bírságolnak xarrá. Meg amúgy sem bátor legények, előbb hívják ki rád a rendőrt ha fenyegetve érzik magukat, persze ezt sokszor kihasználják és pökhendiskednek mert tudják hogy úgy se csinálsz semmit, de ha külföldön van akkor behúzza a fülét farkát.


Azt hiszem 2x volt hogy összeverekedtem valakivel, 1x itt magyarban 1 másik magyarral, meg olaszországban egy lengyellel, de az a lengyeles dolog is úgy végződött hogy kezet fogtunk a végén is mindenki ment a saját dolgára...


Azért nagy különbség van az ilyen nézeteltérés tisztázás között, meg amikor kést rántotok és úgy mentek egymásnak hogy ténylegesen meg is akarod sebesíteni...

2022. nov. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!