Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Multisok! Volt olyan, hogy a...

Multisok! Volt olyan, hogy a felmondásotokkal a csoportotok konkrét működése állt le? Mi történt? próbáltak marasztalni?

Figyelt kérdés

2022. okt. 3. 10:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem, eleve nem dolgoznek olyan hulladek helyen, ahol ez megtortenhet.
2022. okt. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen inkompetens közép- vagy felsővezetés kell ahhoz, hogy ez előfordulhasson, de szerencsére sosem volt közöm alja multikhoz.
2022. okt. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Azért ezek erős szavak :D mondjuk nem voltam elég specifikus.


3-4 fős csapatom van, ketten fölmondtak, és én is kaptam egy nagyon jó ajánlatot.

Ha lépek, nem tudom hogy oldják meg.

Elvileg már a második felmondott kollégát is nagyon erős módszerekkel próbálták győzködni.

2022. okt. 3. 11:13
 4/17 anonim ***** válasza:
93%
Ez még egy mikrovállalkozásnál is gáz, nem hogy egy multinál.
2022. okt. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Főnök próbált marasztalni.

Nem mentem bele úgyhogy ő is felmondott.

Aztán mindenki más is aki értett valamihez és tudott máshova menni.

2022. okt. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
49%
Meg fogják oldani, senki se pótolhatatlan. Gondolom valami helpdeskről van szó, vagy valami adatrögzítő meló.
2022. okt. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
84%
Olyan edes amikor valaki azt hiszi h ennyire potolhatatlan
2022. okt. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem , azért arra figyelnek hogy ilyen ne törtönhessen.
2022. okt. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Ahonnan én el akartam jönni, ott nem érdekelt, hogy mi lesz a csoporttal, felőlem össze is dőlhetett volna az egész.
2022. okt. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Én egy 6 fős csapatban dolgoztam, 5 beosztott, egy team lead. Egy év leforgása alatt velem együtt hárman léptünk ki, utánpótlás nem volt, mert eleve létszámleépítés volt a cégnél (abban az évben a dolgozók 5%-át elküldték, további 5% meg ennek hatására önmaga lépett le).


Annyit csináltak, hogy a team lead-et lefokozták és a csapatot betették egy másik szervezeti egység alá, azt kész. Azóta az eredeti 6 főből már csak egy ember, a volt team lead van ott, rajta kívül még 3 főből áll a csapat...


De mondjuk az a cég egy vezetőségváltás után lendületesen megintult a lejtőn. Rengeteg olyan ember jött el a cégtől, aki 10-15 éve ott volt, feladva ezzel több havi végkielégítést. Én is 7 év után dobbantottam, olyan vacak lett az egész.

2022. okt. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!