Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Érdemes-e osztrákba hotelba...

Érdemes-e osztrákba hotelba kimennem dolgozni havi 1700 euróért az alábbi körökbe?

Figyelt kérdés
Pl szobafiu,konyhai kisegitő ami számításba jön nálam nyelvet nem igényel még borravaló is van etkezés szállás biztositva de 40 ezer előleget kér a közvetítő

2022. okt. 4. 10:39
 1/7 anonim ***** válasza:
80%

Osztrákoknál, németeknél nincs közvetítői díj. Le akarnak húzni.

Nagyon vigyázni kell a közvetítőkkel, a legtöbb csak a pénzedre hajt.

2022. okt. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A munkáért juttatás jár, nem fizetni kell érte. Bár állítólag tengerjáró hajón van olyan, hogy fizetned kell azért, hogy ott dolgozhass, de az sem teljesen törvényes. Ha Ausztriában akar munkát vállalni, nem kell hozzá közvetítő. De ha mégis, annak a munkát kínáló fizet, nem a munkavállaló.
2022. okt. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én is furcsaltam hogy fizessek 40 ezret es a startapron hivtam fel,lehet erdemesebb a google ban rakeresni
2022. okt. 4. 11:14
 4/7 anonim ***** válasza:
A fizetést is keveslem, persze mennyi munkáért. Osztrákok gáláns trinkgeld-osztogatók?
2022. okt. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nettó 1700 euró egy korrekt bér szaktudás nélküli betanított munkáért.

Feltéve, hogy rendesen be vagy jelentve, van munkaszerződésed amiben tisztázva vannak a feltételek / jogok / kötelezettségek.

Jattra ne építs, nem abból fogsz meggazdagodni, viszont ideális esetben a szállás és az étkezés biztosítva van.

Mármint jobb helyeken.

2022. okt. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Dávid ***** válasza:

A munka megéri,a közvetítői díjat max a fizetésből vonhatják le.

előre fizetés soha sneki nem kér, csak aki nem valós munkát ad.

2022. okt. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Magyarországon hirdetett közvetítői munka mindegyik állami meg a Facebookon is. Ha én vagy on akar hirdetni külföldi pl. Osztrak állást azt nem engedélyezik.
2022. nov. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!