Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek havi 700 nettó +...

Szerintetek havi 700 nettó + céges kocsi + céges telefon jó fizu a mai világban? Mert azt mondják, de én alig jövök ki belőle. Sokan keresnek ennyit?

Figyelt kérdés

2022. okt. 6. 19:18
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/168 anonim ***** válasza:
63%
szerintem a reális átlag nettót sem éri el a kereseted, nálunk egy burkoló nai 50 et kap építkezésre kömáves 55 öt villanyszerelő 60 at szerinted te jól keresel? Szerintem nagyon nem ez egy átag alatti fizetés...
2022. okt. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/168 A kérdező kommentje:
81-es köszi! szerintem is. Annyi, hogy én bejelentetten keresem
2022. okt. 11. 14:41
 83/168 anonim ***** válasza:
100%
ÉS akkor több lesz? Nem... Én a helyedben sürgősen másodállás után néznék mert így éhezés lesz
2022. okt. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/168 NTBS ***** válasza:
60%
Igen.
2022. okt. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/168 NTBS ***** válasza:
93%
És egy bérlapot is küldhet bárki, aki szerint ez rossz fizetés.
2022. okt. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/168 anonim ***** válasza:
100%
Igen olyan kíváncsi lennék én is, valamiért csak itt gyk-n és csak anonim módon keresnek az emberek 1 millió forintokat. Szóljatok már pls. a kb egymillió létminimum alatt élőnek is, hogy tegyen már egy nullát a bevétele mögé, mert így nem keresnek milliókat. Meg az átlag szabolcsi, borsodi, nógrádi, hajdúsági stb. irodai adminisztrátor, egyszerű segédmunkás, bolti eladó stb dolgozónak is, hogy ne mondjon már oylat, hogy nettó 200-250 körül keres, meg a hivatali középfokú köztisztviselők se mondjanak már nettó 200at, illetve a diplomás se nettó 300-at, mert a tisztelt kérdező ezt nem hiszi el. Mindenki írjon egy nullával nagyobb összeget a fizetésének.
2022. okt. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/168 anonim ***** válasza:
100%

"Az átlagfizunál többet keresnek az emberek, mivel a feketén kifizetett bérek ebben nincsenek benne, és a minimálbéres munkák nagy része ilyen. Lehet, hogy van akinek fáj, mert úgy érzi nettó 400e-rel már többet keres mint az átlag, de ez nagyon-nagyon nem igaz."


Azz akarod mondani, hogy aki minimálbéres az kap annyit mellé zsebbe, hogy 500 ezernél több legyen?xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

2022. okt. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/168 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, én kűműves vagyok, napi szinten keresek ennyit, szal ez kevés tényleg...
2022. okt. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/168 anonim ***** válasza:
32%
egy utolso rossz csoves vagy
2022. okt. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/168 anonim ***** válasza:

"Azz akarod mondani, hogy aki minimálbéres az kap annyit mellé zsebbe, hogy 500 ezernél több legyen?xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD"


Hagyd, nekem is ez volt a reakcióm, tényleg nem tudom, hogy sajnáljam hogy ennyire homolba fugott fejjel van, vagy örüljek, hogy nem tapasztalja meg a szomorú valóságot. Ő is, és aki ide írogat, hogy ez milyen kevés, valszeg egy belpesti benszülött, aki nem hagyta még el a Budapest táblát max repülővel Hawaira kb. Érdekes, hogy a pestiek szerint kamu az átlagbér, mert szerintük jóval többet keresnek. Valahogy a 8 millió vidéki szerint meg szintén kamu az átlagbér, merthogy ki keres ilyen sokat?


Az meg tényleg a tudatlanság magas foka, hogy a kérdező szerint egy minimálbéres fizetést zsebbe kiegészítenek 5 kilóig. Megtudná egy vállalkozónál, körbevezetném nálunk, rengeteg ilyen vállalkozó van, aki az utolsó fillért sajnálja. Itt nemhogy nem zsebbe kap, hanem sokan 8 órás bérért 12 óráznak...

2022. okt. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!