Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha normál munkaidőre jelentkez...

Ha normál munkaidőre jelentkezek akkor nincs időm a tanfolyamra de mást nem találok?

Figyelt kérdés

Munka van, de mivel vidékről vagyok muszáj Budaesptre utaznom. Az utazás maga 3 óra naponta. Ehhez hozzájön a 8óra munka. Hazaesek, egyáltalán nem jut időm a tanfolyamra, amit csinálok jelenleg. Részmunkaidős alig van, vagy hétvégi de az is fizikai inkább fiúknak. Továbbá diplomásan nem kéne holmi gyári munkásként dolgznom, szinte az ami helyben lenne.

Hogy oldanátok meg?

A tanfolyam nagyon fontos, ugyanis azzal lesz olyan munkám, amit szívesen csinálnék. De ez egy éves. Dolgozni meg ugyancsak muszáj ha nem akarok éhenhalni.


2022. okt. 10. 19:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Három órát munkába naponta nem utaznék. Pont. Az rengeteg holt felesleges idő, ha nem tudod értelmesen kihasználni. Egy év rengeteg idő. Valahova a tanfolyam helyszínének közelébe költöznék, VAGY - mivel a COVID-19 miatt óriásit, hatalmasat fejlődött a távoktatás-technológia (hirtelen gombamód, robbanásszerűen lettek, megjelentek szoftverek a semmiből,mint Teams, stb.), átkérném magam távoktatásra és CSAK VIZSGÁZNI (vagy ha arra is mód van online, lsd. az egyetlen ilyet, amit ÉN ismerek - [link] akkor még arra se) mennék be.
2022. okt. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is utaztam ennyit és mit ne mondjak fárasztó, igaz én tanfolyamra mentem, kb az egész napom el ment ezzel, hétvégén volt csak időm mást csinálni.

Ideiglenesen az az míg a tanfolyamod tart, addig keress a környékeden valamilyen részmunkaidős munkát.

Ha más nem akkor keress hétvégi munkát.

Én a helyedben a tanfolyamra koncentrálnék,na meg ott helyben keresnék valamit ha még nem is nagyon tetszik valameddig csak ki lehet bírni.

2022. okt. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%

De konkrétan mi a gondod? Hogy nem jutsz el a tanfolyamra, vagy nem tudsz tanulni, vagy mi?

Mert ha tanulni nincs időd, akkor tanulj a vonaton.

2022. okt. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem tudok el a tanfolyamra. Nem érek oda addigra.
2022. okt. 10. 20:40
 5/7 anonim ***** válasza:

Már csinálod, vagy még nem kezdted el? Mert utóbbi esetben én körülnéznék, hátha van ugyanez a tanfolyam a munkahelyed környékén.

Amúgy részleteket is írhatnál: milyen gyakran, mekkora időtartam, szóval minden szerdán öt óra, vagy naponta egy óra, vagy hogy? Mert ha mondjuk heti egyszer van, akkor esetleg kérdezd meg a főnöködet, hogy átállhatsz-e részmunkaidőre, hogy aznap nem mész be. Vagy hogy a többi napon 10 órázol. Vagy akármi.

2022. okt. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Heti 2x 2óra hétköznapokon. Már elkezdtem, ehhez néznék munkát, de részmunkás nem nagyon akad. A pénzem meg fogy. Meg aztán így eléggé rá is érek, unalom is kicsinál.
2022. okt. 10. 21:15
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk aki 3 órát ingázik munka miatt valszeg Bécsbe dolgozik havi 600-800.000 forintért…


“Továbbá diplomásan nem kéne holmi gyári munkásként dolgznom, szinte az ami helyben lenne.”


Én karbantartó vagyok egy gyárban. A soron van nálunk egy diplomás tanár, elege lett a szar fizetésből meg a mai gyerekekből is itt el van.


Egyébként, ha nem 3 műszakos a hely ami ott van nálatok és suliba is tudnál járni átmeneti megoldásnak nem rossz szerintem, jah csak hát annak nincs presztizse.

2022. okt. 11. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!