Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha az a tanár lesz a faktos,...

Ha az a tanár lesz a faktos, aki amúgy normál órákon engem tanít, és én nem jelentkezek arra a faktra, akkor már nem ő lesz a tanárom rendes órákon?

Figyelt kérdés
2013. dec. 30. 17:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez most kb. olyan kérdés, hogy ha az egész osztályból senki nem megy matekfaktra, akkor az osztályt nem fogja tanítani? Természetesen a kettő nincs összefüggésben egymással; attól, hogy nem mész faktra, attól még a normális matekórán ő fog tanítani (feltéve, hogy más, pl. tartós betegség miatt nem taníthat, akkor természetesen másik tanárt kaptok).
2013. dec. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nálunk matekon van úgy, hogy 11. évtől kezdve akik emelt óraszámban akarják tanulni, azoknak összevonják a faktot és az alapórát. Na mármost, nálunk ez a tanár volt alapórán, és mi kaptunk másikat értelemszerűen.

De most ez iskolafüggő. Nálunk is csak matekból van így, na kérdezd miért.

2013. dec. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
*ne kérdezd miért. :)
2013. dec. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

"Ez most kb. olyan kérdés, hogy ha az egész osztályból senki nem megy matekfaktra, akkor az osztályt nem fogja tanítani?" Hát kérdezhettem volna így is.

Azért kérdeztem csak, mert tesiből szeretnék érettségizni, viszont a testnevelés tanárom a lehető legjobb, jobbat el se tudnék képzelni és nem szeretném megkockáztatni, hogy esetleg "elveszítsem".

És majd mikor lehet választani, hogy melyik faktra szeretnénk jelentkezni, akkor ott lesz majd, hogy melyik tanár fogja tartani, vagy majd szeptemberben kiderül, vagy iskolafüggő?

Ne haragudjatok a sok kérdésért.

2013. dec. 30. 17:54
 5/7 anonim ***** válasza:
Elég nehéz ennyiből meghatározni a te iskolád jövő évi órarendjét és tantárgyfelosztását. A válasz több olyan tényezőtől függ, amire csak az iskolában tudnának válaszolni (milyen tárgy, egyben van-e a faktos óra és az alap, milyen a tantárgyfelosztás, kinek hány órája van, hogy lehet összehozni az órarendet).
2013. dec. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 reptoid ***** válasza:

Nálunk a faktot a korábbi tanár vitte tovább, a nem faktosok meg újat kaptak.

De ez csak egy példa, az órarendtől is függ, hiszen nálunk eleve nem tarthatta volna az alapórát, hiszen egyszerre volt időben a faktossal.


A legegyszerűbb, ha megkérdezed, hogy valószínűleg ki fogja tartani az órákat.

2013. dec. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi a válaszokat!
2013. dec. 30. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!