Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Maradnál a helyemben a jelenle...

Maradnál a helyemben a jelenlegi munkahelyemen?

Figyelt kérdés

Régóta itt dolgozom, jóban vagyok a kollégáimmal és nem kell túlhajtanom sem magam a munkanapok nagy részében. Hetente 1-2 alkalommal home office is van.

Viszont a fizetésem csak bruttó 400 ezer,amit idén már nem is emelnek. Ha elmennék máshová a jelenlegi tudásommal akkor körülbelül egy százassal biztos többet keresnék.

Maradnátok vagy sem?



2022. okt. 11. 20:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

#10


Igen, nemet mondanék, mert fejlesztőként full-remote-ban is simán lehet boldogulni, haladni a létrán.

2022. okt. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

#10

Azért elég kevés csak onsite végezhető pozi van IT területen. Még a legmagasabb beosztásban lévő vezetők se járnak be nálunk heti egynél többször.

2022. okt. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Pont azért, mert vezető. Én is IT-s cégnél dolgozom, és most már elvárják a heti 2 bejárást. És ez egy elég rugalmas cég. Máshol még többet kell bejárni. És igen, az emberek, akik 2-3 éve otthonról dolgoztak igencsak nyavalyognak, hogy be kell járni.
2022. okt. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

#13


Fura, mert se az előző se a mostani cégnél ahol vagyok, nem kell bejárni. Aki akar bejár, aki nem akar az nem, de örülnek ha néha bemész az irodába.


Úgy tűnik, te vagy sz*r helyen. :D

2022. okt. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!