Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kfc futár állás mennyire...

Kfc futár állás mennyire rugalmas?

Figyelt kérdés

Egyetem mellé találtam ki ezt a melót kis kiegészítésnek, mert imádok vetetni, ráadásul autót is biztosítanak. Saját autót nem szeretnék használni, ráadásul sokat is fogyaszt. (8,5 l)


Heti 15-20 órát tudnék menni, legfőképp pénteken és szombaton/vasárnap. Ez vajon lehetséges, esetleg valakinek tapasztalata?


Természetesen fogok jelentkezni stb. és megtudom, de elöljáróban kíváncsi lennék.


Még sofőr szolgálaton is gondolkoztam, de úgy tudom ott sem jó a fizetés, tehát szerintem a kfc futárkodás is megfelelő lesz.


Köszönöm előre is a válaszokat!


+1 Kérdésre szavazásban várok válaszokat: Ki melyik céget ajánlaná, ahol biztosítanak autót?



2022. okt. 15. 00:04
A kérdező szavazást indított:
Kfc
Don pepe
Pizza hut
Pizza forte
10 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
24%
Nincs KFC futár, Wolt meg foodpanda van.
2022. okt. 15. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%

Don Pepet kerüld, nevetséges bérezés van.

Szerintem diákként jobban jársz a wolttal meg úgyis ha autót bérelsz..

2022. okt. 15. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

#1

Van kfc futár, ráadásul minden étterménél. Nálunk Toyot aygoval meg Nissan micraval járnak. Majd nézz utána, fel vannak matricázva.


#2

Értem, köszönöm. Átgondolom. Kfc-nél egyébként fix bruttó 1600Ft/h. (Igen rohadt kevés, de kényelmes) És ja, wolttnál meg foodpandánál máshogy van, tudom.

2022. okt. 15. 08:06
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

#3 Sofőrszolgálat munkát nem ajánlom,főleg nem éjszakait.Kevés pénzért vezethetsz 12 órát reggelig.


üdv,egy sofőr

2022. okt. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Értem, akkor jó infót kaptam, köszönöm a megerősítést. Annyit nem ér nekem, amíg nem a megélhetésem függ ettől.
2022. okt. 15. 14:08
 6/9 Nagypenge12. válasza:
100%

4 évig voltam kfc futár, 2 étteremben 3 étteremvezető mellett. Nagyon rugalmas, egy hétre előre adod le a ráérésed és kapsz beosztást az alapján.

Az 1600 fizu se bruttó már, hanem 25 év alatt nettó, ami nem egy rossz összeg (amrestnél 18ó. Után plusz 30 százalék, meg ingyen kaja plusz amit műszak végén hazaviszel mert megmaradt hús, hozzácsapva a jattot ha jó helyen van az étterem, azért nem annyira rossz fizuban).

Lehet és szeretik is a hétvégi munkavégzést, óraszám is oké lenne.

Ami viszont rossz: az autók állapota olyan, amilyen, elvégre válogatás nélkül vesznek fel minden szerencsétlent fél éves vezetési tapasztalattal akár, legnagyobb autóromboló suttyókat beleértve. Ez egy darabig csak diszkomfort, mert mondjuk 10 órát ülsz egy büdös/fapados jajgo nem állítható ülésében a koszban ragadó kormány mögött, de amikor egyes éttermek annyira szarnak bele, hogy kopófelület nincs az abroncson és mondjuk vason fog a fék, az nem mindig jó érzés (ez mind étteremfüggő mértékben).

Az éttermeket 20-onéves, jobb esetben lemorzsolódott egyetemisták viszik, zéró humán tapasztalattal és skillel, viszont annál több ambícióval. Így 4 év után elmondhatom, hogy a legrosszabb multi tapasztalatom, és ha nincsenek az arany corsás évek, mikor még új volt a rendszer és nem szóltak bele, hogy csináljuk, fix nem maradtam volna eddig. Lutri, hogy normális étteremvezetőt fogsz-e ki jó csapattal, vagy egy rémálmot. Sok a kolléga cserélődés, pont ezek miatt.. bírható, mert te csak kocsiban ülsz és vezetsz zenét hallgatsz, de azért egy idő után az embernek elege lesz a f.szságból, hogy beleszólnak abba is, amihez jogsi híján fingjuk sincs, és nem becsülik meg a tapasztalatot, dolgozni akarást, igazából semmit, a véleményed meg leszarják.

Nem mindenki ilyen, de túl sokan ahhoz, hogy ki lehessen kerülni. Sok sikert, rövid távra és mivel nem a pénz kell elsősorban, így oké, de én ha kérdeznek nem tudom ajánlani a munkahelyet, mert nem biztos és nem jó a légkör, ráadásul azért forgalomban vagy nap mint nap ezért cserébe. Nekem side job volt diákként, a normál meló mellett, hogy ne unatkozzak hétvégéken, nem pénzért nyomtam, így bírtam tovább a kollégáknál. Nem javaslom komolyan venni

2022. okt. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a kimerítő választ, nagyon hasznos volt!
2022. okt. 21. 19:46
 8/9 anonim válasza:

Szia! Sikerült jelentkezned futárnak a KFC-hez?

kfc karrier oldalon kívül lehet máshol is jelentkezni? mert azt nem nagyon nézik

2022. dec. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szia! Ott jelentkeztem, de nem kaptam azóta sem visszajelzést:/
2022. dec. 9. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!