Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » IT karrier programozás nélkül....

IT karrier programozás nélkül. Ez beetetés vagy tényleg megéri a képzés?

Figyelt kérdés

[link]


Van értelme milliót kiadni egy ilyen képzésre ahol nem is programozást tanítanak? (illetve fogalmam sincs mit)



2022. okt. 16. 09:15
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Miért félsz a programozástól?
2022. okt. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%

Megtanítanak valamire és elhelyeznek egy random pozícióba, de nem vagyok benne biztos, hogy ezzel jobban jársz majd, mintha egy sima irodai munkát vállalsz el, amire nem kell semmilyen képesítés.


Plusz ahogy látom azt sem érted pontosan miről szól a képzés, akkor minek jelentkeznél a tanfolyamra?

2022. okt. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
Mondjuk amennyire informatikai analfabéta mindenki, az én munkahelyemen kb. én is infós zseniként vagyok elkönyvelve a maradi ügyintézök mellett, csak mert excelben tudok szummázni, meg telepíteni tudok egy böngészőt a gépre. Ilyen szinten van az átlag közszféra, meg sok más iroda. Szóval, ha össze tudsz csatlakoztatni egy monitort egy gépházzal, meg be tudod dugni a többi perifériát, lényegében informatikusnak mondhatod magad sok vidéki munkahelyen.
2022. okt. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%

Lényegében 40 óra maga a tanfolyam. Plusz a projekt, ami lényegében otthoni munka. Azt max kiadják, értékelik, esetleg konzultáció van. Hát, szeretnék én is ilyen tanfolyamot tartani. :D

Nem hiszem, hogy 40 órában értelmezhető mennyiségű tudást át tudnak adni. Ez egy darab egy féléves egyetemi kurzusnál is kevesebb. És abból is ami sok, munkaerőpiacon hasznosítható tudást ad, az mind alapoz legalább 3 másik kurzusra.

2022. okt. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
76%
A Salesforce elég keresett cucc, szóval alapvetően nem lőnél mellé vele, a kérdés inkább az, hogy ez a tanfolyam milyen minőségben adja át a tudást.
2022. okt. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!